İnternet Download Manager

İnternet Download Manager, bir indirme yöneticisidir. Kullanıcılar tarafından IDM olarak bilinmektedir. IDM google chrome, mozilla firefox, internet...

İnternet Download Manager
Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.741 views

İnternet Download Manager, bir indirme yöneticisidir. Kullanıcılar tarafından IDM olarak bilinmektedir. IDM google chrome, mozilla firefox, internet explorer gibi bir çok tarayıcı desteği bulunur. Bütün indirme linklerini otomatik olarak tanır. İnternet Download Manager ayrı zamanda herhangi bir upload sitesinde premium hesabınız varsa program içerisine kayıt edip otomatik indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra premium üyeliğiniz olmasa bile kaldığı yerden devam etme, indirmeyi duraklatma ve daha sonra geri başlatma gibi bir çok özelliği mevcuttur.

İnternet Download Manager özellikleri sadece bunlarla sınırlı değil, IDM sayesinde internet’ten online olarak izlemiş olduğunuz dizi, film yada videoları da indirebiliyorsunuz. Bu sayede Örneğin youtube’da bir video izlediniz ve indirmek istiyorsunuz google’da youtube video indirme sitesi aramakla hiç uğraşmayacaksınız hemen youtube video playerının altında idm aracılığıyla indirme imkanı veren bir buton göreceksiniz bu butona tıkladığınız videonuz otomatik olarak iner.

Peki  İnternet Download Manager’den nasıl Film,Dizi ve Video indirebilir ?
örnek olarak youtube’da bir videoya girdiğinizi varsayalım. videonun hemen sol alt köşesinde video’yu indir diye bir buton çıkmakta bu butona tıkladığınız zaman İnternet Download Manager aracılığıyla indirme işlemi başlayacaktır.
İnternet Download Manager Full indir
internet Download Manager’in Diğer özellikleri
1.) Https & ftp desteği
2.) Türkçe dil desteği
3.)  rar’lı ve zipli dosyaları indirmeden önizleme seçeneği vardır
4.) program içerisinde virüs koruması
5.) indirmeleri bağlantıları kategorilendirme
6.) windows xp, windows vista, windows 7 ve windows 8 işletim sürümleriyle uyumlu çalışır.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları