PhotoScape Resim Düzenleme Programı İndir

Fotoğraf düzenleme ve onarma programları arasında yer alan Photoscape, hem eğlenceli hem de bir okadar kolay şekilde fotoğrafınız üzerinde...

PhotoScape Resim Düzenleme Programı İndir
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2014 - Yazar: Enes babacan - Görüntülenme Sayısı: 1.903 views

Fotoğraf düzenleme ve onarma programları arasında yer alan Photoscape, hem eğlenceli hem de bir okadar kolay şekilde fotoğrafınız üzerinde istediğiniz değişiklikleri rahatlıkla yapabilmenize olanak sağlıyor. En çok kullanılan ve indirilen fotoğraf düzenleme programı olan Photoscape, üstelik ÜCRETSİZ !

Bir çok özel araç, efekt ve filtrelerin yer aldığı mükemmel bir fotoğraf editörü Photoscape ile artık resimlerinizde istediğiniz değişiklikleri rahatlıkla yapabileceksiniz. Photoscape kullanarak, fotoğraflarınızı optimize edebilir, resimlerinizin üzerine yazı ekleyebilir ve özel filtrelerden geçirerek resmin görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Resim düzenlemek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Photoscape, özellikle kolay ve basit bir şekilde kullanabileceğiniz arayüze sahip, bu nedenle herhangi bir teknik bir bilgiye sahip olmanız gerekmeden, istediğiniz her türlü işlemi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Photoscape ile birden fazla resmi birleştirerek tek bir resim haline dönüştürebilirsiniz. Fotoğraflarınız üzerinde yer alan kırmızı gözleri yok edebilir, renklendirme yapabilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme ile ilgili farklı ihtiyaçlar için farklı programlar yer almaktadır fakat bu özelliklerin tek bir programda toplanması ve her geçen gün geliştirilmesi PhotoScape’i diğer programlardan farklı kılıyor. Program ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor ve tüm Windows sürümlerinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

PhotoScape İndirmek için Tıklayın ; http://photoscape.tr.softonic.com/start-download/3tjQyeLV3cjDp-Hw3sCixsiGa5-flaKOoaKfk5g=

photoscape-program

PhotoScape Programı Özellikleri ;

  • Fotoğraflarınızı görüntüleyebilir ve slayt şeklinde izleyebilirsiniz.
  • Resimlerin boyutlandırmasını değiştirebilirsiniz.
  • Resimlerin ışık ve renklerini düzenleyebilirsiniz.
  • İstediğiniz fotoğraflarla birlikte yeni bir kombinasyon oluşturabilirsiniz.
  • Animasyonlu gif oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
  • Ekran görüntüsü alabilir, isterseniz düzenleme yapabilirsiniz.
  • Resimlerin üzerine konuşma balonu ekleyebilirsiniz.
  • Resimleri kesebilir, filtre uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları