Fifa 16 Kadın Milli Takımları İle Sürpriz Yaptı!

Oyun severlerin futbol oyunlarına olan ilgileri bir hayli fazla oluyor. Özellikle de Fifa serisi, bilgisayar dünyasında çok önlerde gelen bir...

Fifa 16 Kadın Milli Takımları İle Sürpriz Yaptı!
Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı:

Oyun severlerin futbol oyunlarına olan ilgileri bir hayli fazla oluyor. Özellikle de Fifa serisi, bilgisayar dünyasında çok önlerde gelen bir yapım. Electronik Arts, 1993 yılından bu yanan her sezona özel bir Fifa oyunu çıkartıyor. Bunun son örneği ise, 2016 yılına ait olarak hazırlanan Fifa 16! Üstelik, Fifa oyunları tarihinde bir ilke imza atarak…

Fifa 16, beraberinde pek çok yenilik ile birlikte, kadın milli takımlarına da yer vermesi ile dikkat çekiyor. EA tarafından yayınlanan ilk tanıtım videosu, tamamen bu sürprize ayrılmış durumda.

Haziran 2015 tarihinde Kanada’da ortaya konacak olan Dünya Kupası Finallerine, bazı ülkelerin kadın milli takımları katılacak. İşte o ülkeler de, tam kadro halinde Fifa 16’da yer alacak. Söz konusu ülkeler; Almanya, Amerika, Fransa, İsveç, İngiltere, Brezilya, Kanada, Avustralya, İspanya, Çin, İtalya ve Meksika!

Dün akşamdan bu yana tüm sosyal medya hesaplarının görsellerini Fifa 16 ile süsleyen EA, bu oyuna özel bir ilgi gösteriyor. Kadın milli takımların oyunda yer edinmesi, kuşkusuz ki oyunun en dikkat çekici yanı olarak göze çarpıyor.

Oyun ile ilgili tüm detayların 16 Haziran 2015 tarihinde paylaşılacağı belirtilirken, oyun ile ilgili pratiklerin merak edildiği oynanma videosu da bu tarihte takipçiler ile paylaşılacak. 25 Eylül 2015 tarihinde oyun piyasaya sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir