Otomatik USB Bellek Yedekleme Programı – USBFlashCopy

Disket,  Cd / dvd dosya yedekleme döneminin bittiği bu dönemde artık bütün dosyalarımızı kolay taşınabilir ve yüksek boyutlarıyla usb flash...

Otomatik USB Bellek Yedekleme Programı – USBFlashCopy
Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2019 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.812 views

Disket,  Cd / dvd dosya yedekleme döneminin bittiği bu dönemde artık bütün dosyalarımızı kolay taşınabilir ve yüksek boyutlarıyla usb flash bellekler almış durumda, durum böyle olunca eskiden cd/ dvd ‘lerimiz çizilmesin diye cd çantalarımızda taşırdık şimdi ise aman usb flash belleğimize virüs bulaşmasın aman dosyalarım silinmesin diye endişe içerisindeyiz. Tam da bu nokta da usbflashcopy programı yardımımıza yetişiyor. Bu program sayesinde flash bellekteki dosyalarımız otomatik olarak yedekleniyor.

USBFlashCopy programı usb belleğinizi bilgisayarınıza taktığınız anda otomatik olarak yedekleme yapar, sizleri yormaz, tamamıyla ücretsiz olan bu küçük program sayesinde dosya kaybetmekten ve virüslerden endişelenmenize gerek yok. 406 kb ‘lık oldukça küçük boyutuyla programı indirin bilgisayarınıza kurun.

Otomatik Usb Flash Bellek Kopyalama Programı İndir Programı kurduktan sonra programı açın ve Sol menüden Default menüsüne giriş yapın burada flash belleğinizin otomatik olarak nereye kaydedilmesini istiyorsanız orayı seçin daha sonra siz keyfinize bakın program sessiz sedasız yedekleme yapacaktır. Daha ne duruyorsunuz program hala ücretsizken hemen aşağıdaki bağlantıdan otomatik usb flash bellek kopyalama programı indirin.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları