Geleceğin Arabası Tesla CyberTruck Görücüye Çıktı

Amerika'nın ve Dünya'nın en büyük elektrikli otomobil üreticisi olan tesla firması bu seferde pickup modeli olan Tesla CyberTruck ile çok...

Geleceğin Arabası Tesla CyberTruck Görücüye Çıktı
Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2019 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 802 views

Amerika’nın ve Dünya’nın en büyük elektrikli otomobil üreticisi olan tesla firması bu seferde pickup modeli olan Tesla CyberTruck ile çok konuşulacak.

2003 yılından beri elektrikli otomobiller konusunda araştırma ve geliştirme yapan kaliforniya kökenli tesla firması bugün büyük bir tanıtım yaptı. tesla şirketi ceosu Elon Musk moderatörlüğünde yapılan tanıtımda tesla’nın pickup modeli CyberTruck büyük bir basın ordusuyla tanıtıldı.

CyberTruck 100 km hıza sadece 2.9 saniyede çıkabiliyor üstelik geliştirilmiş batarya seçenekleriyle 400 ,480 ve 800 kilometreye kadar kesintisiz ulaşım sağlanabiliyor. Bunun yanı sıra farklı tasarımıyla özgün ve sıradışı bir yapıya sahip olan tesla cybertruck kurşun geçirmez bir yapıya sahip ancak şirket ceosu elon musk’un yaptığı tanıtımda aracın camları kırıldı ve şirket ceosu testin başarısız olduğu dile getirmiştir.

Tesla Cybertruck’a sahip olmak isteyen otomobil sevenler 40 bin dolar’a bu otomobili önümüzdeki senelerde satın alabilecekler. İşte pickup o muhteşem görüntülerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları