Dragon Nest

Dragon Nest, çoğu bilgisayar kullanıcısının en azından ismine aşina olduğu bir oyundur. Bu oyun kapsamında, ejderhaların daha çok öne çıktığı görülmekte, oyunculara farklı profiller verilmekte, aynı zamanda özel kahraman seçeneklerinin (7 adet) de aktif olduğu bilinmektedir. Oyuncu, özel kahramanlardan biri yerine geçer ise, bu kahramanın tüm özel güçlerine de hakim olmaktadır. Bu şekilde oyun akmaya ve oynanmaya devam eder. Diğer taraftan özel savaş efektlerinin de kullanıldığı oyunda, hem ses, hem de görüntü olarak oldukça güçlü yanlar bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, MMORPG oyunlarının çoğu ücretli ya da reklamlı iken, Dragon Nest ise hem reklam azlığı, hem de ücretsiz oluşu nedeni ile tercih edilmektedir.

Dragon Nest

Dragon Nest, çoğu bilgisayar kullanıcısının en azından ismine aşina olduğu bir oyundur. Bu oyun kapsamında, ejderhaların daha çok öne çıktığı görülmekte, oyunculara farklı profiller verilmekte, aynı zamanda özel kahraman seçeneklerinin (7 adet) de aktif olduğu bilinmektedir. Oyuncu, özel kahramanlardan biri yerine geçer ise, bu kahramanın tüm özel güçlerine de hakim olmaktadır. Bu şekilde oyun akmaya ve oynanmaya devam eder.

Diğer taraftan özel savaş efektlerinin de kullanıldığı oyunda, hem ses, hem de görüntü olarak oldukça güçlü yanlar bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, MMORPG oyunlarının çoğu ücretli ya da reklamlı iken, Dragon Nest ise hem reklam azlığı, hem de ücretsiz oluşu nedeni ile tercih edilmektedir.

indirmek için tıklayınız.

Benzer Yazılar

Pubg Mobil Bilgisayarda Ücretsiz Nasıl Oynanır

2017-2018 yılının en çok oynanan oyunlarından olan Playerunknown’s Battlegrounds bilgisayar sürümünden sonra pubg mobil sürümüyle artık telefon ve tabletlerden oynamak  artık mümkün. Pubg Mobil oyununu telefondan oynayamayan bir çok kullanıcı pubg’nin pc sürümü yerine pubg mobil uygulamasını bilgisayardan oynamak için bluestacks tarzı programlar aracılığıyla oyuna girmektedir. Ancak biz size bu programların dışında daha kullanışlı bir windows programından bahsedeceğiz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda pubg mobil oynamak Tencent Gaming Buddy sayesinde mümkün. Tencent Gaming Buddy sayesinde telefon ve tabletler de yaşamış olduğunuz grafik ve lag sorunları yaşamayacak ve daha keyifli bir oyun oynayacaksınız. Üstelik Tencent Gaming Buddy sayesinde pubg mobil’e gelen bütün güncellemeleri de indirebileceksiniz. Sizde hemen ücretsiz olarak Tencent Gaming Buddy programını indirin ve pubg mobil keyfini bilgisayarınızda yaşayın.

Command & Conquer Tiberium Alliance

Online Oyunlar 9 yıl önce

Gezegenin doğal kaynaklarına sahip olma mücadelesi için birliklerin birbiri ile çarpıştığı oyunda, siz de tarafınızı belirleyerek vuruşabilir ve bu süreçte keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Command & Conquer Tiberium Alliance oyunu, harika bir MMORTS tarzına sahip olduğu için, dünya üzerinde binlerce oyuncu tarafından da oynanmaktadır. Katılımın yoğun ve güçlü olduğu bu oyun çerçevesinde, sağlam bir yapım ile de tanışmış olacaksınız. Bu noktada, görsel şöleni ve sürükleyici hikayeyi test etmek için bir an önce Command & Conquer Tiberium Alliance oyununu deneyebilirsiniz. Üstelik oyun tarayıcı tabanlı olduğu için de kolayca oynanabiliyor. Şimdi ordularınızın başına geçip strateji üretme zamanı!

Pockie Pirates

Online Oyunlar 9 yıl önce

İlginç bir online oyun olan Pockie Pirates, karşınıza çıkan korsanları bertaraf edip seviyeleri atlamanızın amaçlandığı bir yapım olarak öne çıkıyor. İlk seviyelerin oldukça hızlı atlanabildiği, bundan dolayı da oyuncuların oyuna olan ilgilerinin canlı kaldığı görüldüğü için, bu anlamda sağlam bir puan alan oyun, ilerleyen aşamalarda da kendisini gösteriyor. Bir rehber eşliğinde ilerlemenizin sağlandığı oyunda, karşınıza türlü engeller çıkabilir ve siz de mürettebatınızı savunmak ve onlarla birlikte savaşmak zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda ne yapacaksınız? Şimdi tayfanızı yanınıza alın, ekibinizin başına geçin ve maceralardan maceralara atılmaya başlayın. Dikkat edin, oyun bağımlılık yaratabilir ve ekran başından asla kalkmak da istemeyebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele
Verified by MonsterInsights