Easy Flyer Creator

El ilanları ve broşürler, hepimizin hayatında büyük yer kaplamaktadır. Bu tür basılı yayınların insanların ilgilerini çektiği, o küçük...

Easy Flyer Creator
Eklenme Tarihi: 8 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 8.285 views

El ilanları ve broşürler, hepimizin hayatında büyük yer kaplamaktadır. Bu tür basılı yayınların insanların ilgilerini çektiği, o küçük ve dar kağıtlarda en önemli noktalara vurgular yapılması gerektiği, yazı fontlarının etkili olmasının zorunluluğu ve görsellerin doğru şekilde oturtulması durumu oldukça önemlidir. Tüm bu özellikleri sağlamaya yarayan programlar ise tanıtım ve reklam işleri ile uğraşan tüm ajanslara yardımcı olmaktadır. Sadece ajanslar için değil, aynı zamanda kendi broşür ve el ilanlarını hazırlayıp basan şirketler de böyle programlar edinmek istemektedir. El ilanı hazırlama programı ve broşür hazırlama ve basma programları, bu noktada oldukça kritik işlevlere yarayan ilan hazırlama programlarıdır. Easy Flyer Creator da el ilanı hazırlama programları içinde yer alan en iyi ve en kullanışlı programlardan birini oluşturmaktadır.

748515d20a0f8bec3fc41b95cff940c9_2Design_540x385

Kullanım açısından el ilanı hazırlamak ve basmak isteyen yaratıcı beyinlere çok uygun bir ortam hazırlayan Easy Flyer Creator, görsel seçimleri ve hazır şablon olanakları ile broşür hazırlama programları içindeki en iyi seçenek olarak öne çıkmaktadır. 100 adet hazır şablondan biri seçilerek, istenilen özelliklerde el ilanı ve broşür hazırlamak, Easy Flyer Creator programı ile oldukça mümkün olmaktadır.

Yalnızca el ilanı ya da broşür değil, aynı zamanda çeşitli kitapçıklar ve pazarlama evrakları basımında da Easy Flyer Creator programı kullanılmaktadır. Söz konusu ilan hazırlama programını indirip deneyebilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları