Android canlı televizyon izleme uygulaması

Tvizleyim android uygulaması sayesinde artık canlı televizyon keyfi android işletim sistemli cihazlarınıza geliyor. Android canlı televizyon izleme...

Android canlı televizyon izleme uygulaması
Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2015 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.607

Tvizleyim android uygulaması sayesinde artık canlı televizyon keyfi android işletim sistemli cihazlarınıza geliyor. Android canlı televizyon izleme uygulamasının içerisinde en çok izlenen kanalar, haber kanalları, spor kanalları, ulusal kanallar, yerel televizyon kanalları gibi bir çok ana kategori altında yüzlerce televizyon kanalı bulunuyor. Dilediğiniz kanalı donmadan kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Tvizleyim uygulamasını diğer android tv izleme uygalamalarından ayıran en büyük özelliği html5 player‘ı sayesinde bütün android cihazlarda sorunsuz olarak tv izleme imkanı veriyor. Bunun yanı sıra ister küçük ekranda televizyon izleyip telefondan diğer işlemlerinizi halledebilir, isterseniz tam ekran yaparak televizyon keyfini ikiye katlayabilirsiniz. Üstelik herhangi bir üyelik ve ücrette ödemenize gerek yoktur. Ayrıca takip ettiğiniz ve izlediğiniz televizyon kanallarının günlük yayın akışlarını takip edebilir bu sayede sevdiğiniz dizi yada programları kaçırmadan izleyebilirsiniz.

Android canlı televizyon izleme uygulaması apk boyutu sadece 3.94 mb’dır küçük yapısıyla telefonunuzda da yer işgali yapmamaktadır. Ücretsiz olarak android canlı televizyon uygulamasını indirmek için tıklayın.

Tvizleyim uygulamasından ekran görüntüleri;
Android canlı televizyon izleme uygulaması resim 2 android-canli-televizyon-izleme-uygulamasi-resim-2 Android canlı televizyon izleme uygulaması resim 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.