Far Cry 4 Türkçe Yama

Pek çok bilgisayar oyunu gibi, milyonları peşinde sürüklemeyi başaran ve bambaşka bir seri haline gelen Far Cry, Far Cry 4 ile yine pek çok kişi...

Far Cry 4 Türkçe Yama
Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 3.378 views

Pek çok bilgisayar oyunu gibi, milyonları peşinde sürüklemeyi başaran ve bambaşka bir seri haline gelen Far Cry, Far Cry 4 ile yine pek çok kişi için oldukça ilgi çekici bir hal aldı. Müthiş aksiyonları ve merak uyandıran sürükleyici kurgusu ile önemli bir yapım olduğunu defalarca kanıtlayan Far Cry 4, en nihayetinde ülkemizde de binlerce genci etkisi altına aldı. Oyunun İngilizce tabanlı olması ise, elbette ki Türkçe yama gereksinimini ortaya çıkardı. Yani Far Cry 4, Tükçe dil desteği ile oynanmak istendi. Bu anlamda ise harika bir hizmet olarak Far Cry 4 Türkçe yama piyasaya sürüldü.

Far Cry 4, bildiğiniz gibi Himalayalar civarındaki hayali ülke olan Kyrat’da geçiyor. Sonunda çıkan Türkçe yaması ile neredeyse tamamı dilimize çevrilen ve açıklamaları ile daha anlaşılır olan bu oyunda, yamayı kurmak da hayli basit. Öncelikli olarak yamanın 3 MB’a yakın bir yer kapladığını, yani bu anlamda oldukça düşük bir yeri işgal ettiğini söyleyebiliriz.

Oyun sürümünüze uygun olan dosyayı seçerek oyunun yamasını indirebilirsiniz. Bu noktada, sürümü V1.0 – V1.8 arasında değişkenlik gösterenlerin ilk linki, V1.9 ve üzeri versiyonlara sahip olanların 2. linki seçmeleri gerekmektedir.

İndirilen dosyadaki Setup çalıştırılarak kuruluma başlanabilir. Eğer kurulum işlemi biraz uzun sürer ise, sabırla beklemeniz büyük bir önem taşıyacaktır.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları