Advanced Systemcare

Teknoloji her gün gelişiyor ve bizler de kullandığımız cihazlardan daha hızlı, daha üst düzey ve daha dinamik performanslar almayı bekliyoruz....

Advanced Systemcare
Eklenme Tarihi: 9 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı:

Teknoloji her gün gelişiyor ve bizler de kullandığımız cihazlardan daha hızlı, daha üst düzey ve daha dinamik performanslar almayı bekliyoruz. İşte tam da bu noktada, bir takım bilgisayar bakım ve hızlandırma hizmetleri veren programlar göz önüne geliyor. Advanced Systemcare de bu programların arasında yer alıyor ve belki de en kaliteli bilgisayar bakım programlarından biri olarak biliniyor. Söz konusu programın yaptığı iş ise basit ama etkili; bilgisayar gereksiz dosyalardan kurtarılıyor ve çok daha hızlı bir işleyiş meydana çıkıyor.

advanced-systemcare-17-535x535

Diğer taraftan Advanced Systemcare’i diğer benzer programlardan ayıran bir başka özellik ise, program ara yüzünün oldukça rahat kullanılabiliyor olmasıdır. Bu program sayesinde pek çok kullanıcı kolay bir şekilde sistem ara yüzüne alışmış, programı pratik bir şekilde kullanmaya başlamış ve bilgisayarını hem bakıma, hem de korum altına almıştır. Sistemde yer alan gereksiz tüm dosyaların temizlenerek bilgisayarın nefes aldığı bir alan yaratılması, Advanced Systemcare tarafından sağlanmaktadır.

Disk birleştirme ve sistem optimizasyonu gibi görevleri de başarı ile yerine getiren bilgisayar bakım programı, aynı zamanda tüm sabit diskleri tarayarak düzeltme özelliğine de sahiptir. Bu ve benzer nedenlerden dolayı değerli olan Advanced Systemcare programı, disk alanlarını korur ve gözetir. Ücretsiz şekilde sahip olabileceğiniz bu programı hemen deneyebilir ve içindeki panele bir göz atabilirsiniz. Bu program, sizin de bilgisayarınızı hızlandıracaktır.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir