DataNumen Excel Repair

Pek çok işletme, firma, üniversite ya da tekil kullanıcılar, çeşitleri verileri bir tabloda toplamak, birçok matematik işlemini kolayca...

DataNumen Excel Repair
Eklenme Tarihi: 22 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 2.519

Pek çok işletme, firma, üniversite ya da tekil kullanıcılar, çeşitleri verileri bir tabloda toplamak, birçok matematik işlemini kolayca yaptırabilmek, grafikler oluşturmak ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilmek için bir takım programlara ihtiyaç duyuyorlar. Ofis programları olarak bilinen bu programların içinde, bugün dünya üzerinde en çok tercih edilen programlardan birisi olan Microsoft Windows Office programları yer alıyor. Söz konusu program bütününde ise, Excel aracı yukarıda bahsedilen pek çok detayı kolayca hallediyor.

Excel programlarının bu kadar çok kullanılmasının sebebi, istenilen pek çok veri ve işlemin tek seferde ve kolayca gerçekleştirilebiliyor olmasından ileri geliyor. Ancak kimi zaman, gerek yanlış kapatılma, gerek işlemci sıkıntısı, gerek elektrik gel git sorunları nedeni ile, bir takım Execl belgeleri bozulabiliyor ya da hasar görüyor. Bu tür zamanlarda, saatlerce, hatta günlerce harcanan emek de boşa gitmiş oluyor. Excel dosyalarını kurtarmak çok da kolay olmuyor.

Fakat artık, DataNumen Excel Repair ile beraber, bozuk Excel dosyalarını onarmak ve yeniden kullanmak mümkün oluyor. Pek çok kullanıcı için hayati önem taşıyan bu onarma işlemi ile beraber, gerek hasarlı, gerek bozuk olan tüm Excel uzantılı dosyalar kolayca yeniden kullanılabilir bir hale getiriliyor. Bu şekilde hiçbir emek boşa gitmezken, Excel programından da verim olarak üst düzey şekilde faydalanılabiliyor.

indirmek için tıklayınız.

  1. Çok üzgünüm ama dosyalarımı kurtaramadım. Bu programla birlikte başka alternatif programlarımı da denedim. Olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.