Wise Registry Cleaner

Düzeltme programları son zamanlarda oldukça yoğun şekillerde geliştirilmeye ve kullanılmaya başlandı. Çünkü ilerleyen teknoloji dünyasında,...

Wise Registry Cleaner
Eklenme Tarihi: 22 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 849 views

Düzeltme programları son zamanlarda oldukça yoğun şekillerde geliştirilmeye ve kullanılmaya başlandı. Çünkü ilerleyen teknoloji dünyasında, bir takım riskler artık daha çok gün yüzüne çıkıyor. Örneğin, herhangi bir program üzerinde çalışırken, bilgisayarın bir sıkıntısı baş gösterdiğinde, çalışılan program ve tutulan kayıtlar bir anda sıkıntıya girerek yeniden kullanılamaz hale gelebiliyor. Ya da emek emek, günlerce uğraşılan bir dosya, sırf yanlış kaydedildiği ya da uzantı sorunu yaşadığı için kullanılamaz hale geldiğinde, bu dosyayı onarmak gerekebiliyor. Bu ve bunun gibi pek çok durumda, düzeltme ve onarma programlarına ihtiyaç duyuluyor.

Wise Registry Cleaner programı ile birlikte, kayıt defteri hatalarını düzeltmeniz de mümkün hale geliyor. Kayıt defteri ile alakalı olarak kontak bilgilerinden diğer detay verilerine kadar her hata, bu program ile birlikte onarılıp düzeltilebiliyor. Tüm bunların yanı sıra, temizleme özelliği ile bozuk parçaları da düzeltip ortadan kaldırırken, işe yaramayan ancak bir şekilde programda yer edinmiş ve performansı düşüren diğer parçalar da silinebiliyor.

Kayıt defteri hatalarını düzeltmek isteyen tüm kullanıcılar, ücretsiz bir program olan Wise Registry Cleaner yazılımını edinerek kullanabilirler. Bu şekilde hem bilgisayarlarının ve kayıt defterlerinin performansının yükseldiğini görecek olan kullanıcılar, aynı zamanda istedikleri bilgilere de rahatlıkla erişebileceklerdir.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları