RaidCall

Son dönemde artan sohbet ya da haberleşme uygulamaları, farklı amaçlar doğrultusunda şekillenmeye başladı. Örneğin, ailesini özleyen bir...

RaidCall
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 918 views

Son dönemde artan sohbet ya da haberleşme uygulamaları, farklı amaçlar doğrultusunda şekillenmeye başladı. Örneğin, ailesini özleyen bir kişinin kullandığı sohbet programı ile arkadaşlarıyla aynı anda konuşan birinin kullandığı haberleşme programı birbirinden farklı amaçlara hizmet etmeye yönelik olarak geliştirildi. Aslında bu durum oldukça normal olarak yorumlanıyor, çünkü her program elbette ki belli bir ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak ortaya konuyor. RaidCall da, takım haberleşmesine yönelik olarak geliştirilen bir program olarak göze çarpıyor.

p61

Programın ihtiyaç duyulduğu ilk alan, online bilgisayar oyunu oynayan kişilerin özellikle büyük turnuvalarda takım içi haberleşmelerini sağlamaları amacıyla gereksinim duydukları platform niteliğinde belirdi. Bu alanda oldukça başarılı bulunan ve aynı ekibin aynı anda konuşarak anlaşabildiği ve birbirlerinden haberdar olmaları gerçekleştirilen RaidCall programı, sadece bunun için kullanılmıyor. Şirketlerin uzak bağlantılar ile beyin fırtınaları yapabilmelerine de ortam hazırlayan program, online konferansların da önünü açtığı için oldukça inovatif bir hamle olarak değerlendiriliyor.

RaidCall konferans ve haberleşme programı ile artık tüm bu ihtiyaçların karşılanması mümkün hale geliyor. Kolay bir ara yüzü bulunan, ücretsiz şekilde indirilebilen ve pek çok fonksiyonel tarafı ortaya koyulan programın Türkçe dil desteğinin olması da ülkemizde bu programın neden bu kadar popüler olduğunu kanıtlıyor. Siz de RaidCall’u indirip deneyerek program hakkında fikir edinebilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları