Alexa’da Yükselmek için Alexa Toolbar

Alexa'da Yükselmek isteyenler, Alexa yükselmenin sırrını arayanlar ve Alexa'da adım adım değil hızlı yükselmek isteyenler için Alexa Toolbar...

Alexa’da Yükselmek için Alexa Toolbar
Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.250 views

Alexa’da Yükselmek isteyenler, Alexa yükselmenin sırrını arayanlar ve Alexa’da adım adım değil hızlı yükselmek isteyenler için Alexa Toolbar tavsiye ediyoruz. Peki ya neden alexa toolbar ? öncelikle alexa toolbar sayesinde sürekli alexa.com internet sitesinizi ziyaret edip sorgu işlemi yapmak zorunda kalmazsınız tarayıcıya entegre şekilde ve oldukça uyumlu çalışmaktadır. Alexa sıralamaları alexa.com ilk olarak toolbar kullanıcılarının verilerine dikkate alarak sıralamaya koymaktadır, Sitede geçirilen süre ve sayfa geçişleri oldukça önem arz etmektedir. Dolayısıyla bir webmaster kendi sitesini gün içerisinde bazen 10-12 saat dolaşabilmekte ve sitede online olmaktadır. Buda alexadaki verinizdeki ortalama sayfada kalma süresini artırmaktadır. Ortalama sayfada kalma süresi de artıkça alexanız da okadar yükselmektedir.

Alexa toolbar indirmek için yada Tarayıcınıza eklemek için Eğer Google Chrome Kullanıcısıysanız ;

Ayarlar/Uzantılar / Daha fazla uzantı edinin seçeneğine tıklayınız.

yada direk tarayıcınıza https://chrome.google.com/webstore/category/extensions?hl=tr  adresini yazın.

sol menüde google chrome mağasında arama yapma kutusuna Alexa Traffic Rank diye aratıp eklentiyi tarayıcınıza ekleyebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları