League of Legends – LOL indir

League of Legends - LOL indir - League of Legends riot games'in çıkartmış olduğu RPG standartlarından yararlanılarak yapılan online  ve gerçek...

League of Legends – LOL indir
Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 7.395 views

League of Legends – LOL indir – League of Legends riot games’in çıkartmış olduğu RPG standartlarından yararlanılarak yapılan online  ve gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. League of Legends Dota oyununa benzerliğiyle ilk çıktığı zamanlar oldukça fazla konuşulan ve milyonlarca kullanıcının beğenisini toplayan ve kısa sürede milyonlarca kişi tarafından oynanan popüler bir oyun haline geldi.

League of Legends yani kullanıcılar tarafından bilinen adıyla lol oyununda şuanda 120 karakterden birini seçme hakkınız bulmaktadır ve bu karakterler gün geçtikçe artıyor ve lol oyunu daha da gelişmiş bir seviye taşımaktadır. League of Legends (LOL)’de sihirdar vadisi, ugursuz koruluk, sonsuz ucurum ve krital kayalık olmak üzere 4 farklı harita bulunmaktadır. Haritaların ekran görüntüleri aşağıda sizler için eklenmiştir.
Lol kristal kayalık haritası Lol sihirdar vadisi haritası Lol sonsuz uçurum haritası Lol uğursuz koruluk haritası
Oyunda 4 farklı harita bulunmasına rağmen haritaların ortalık amacı merkezi yok edip düşmanı bozguna uğratmaktır. Lol oyunu içerisinde takım halinde savaşmaktadırlar ve bu takımlar 2 farklı gruptan oluşmaktadır. Standart olarak maksimum 5 vs 5 şekilde oluşturulan takımlar özel günler ve etkinlikler durumda riot games kontrolünde 7 kişiye çıkartılmaktadır. lol indir işlemini aşağıdaki bağlantıdan yapabilir ve League of Legends indirme işlemini gerçekleştirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

League of Legends – LOL indirmek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları