League of Legends – LOL indir

League of Legends – LOL indir – League of Legends riot games’in çıkartmış olduğu RPG standartlarından yararlanılarak yapılan online  ve gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. League of Legends Dota oyununa benzerliğiyle ilk çıktığı zamanlar oldukça fazla konuşulan ve milyonlarca kullanıcının beğenisini toplayan ve kısa sürede milyonlarca kişi tarafından oynanan popüler bir oyun haline geldi. League of Legends yani kullanıcılar tarafından bilinen adıyla lol oyununda şuanda 120 karakterden birini seçme hakkınız bulmaktadır ve bu karakterler gün geçtikçe artıyor ve lol oyunu daha da gelişmiş bir seviye taşımaktadır. League of Legends (LOL)’de sihirdar vadisi, ugursuz koruluk, sonsuz ucurum ve krital kayalık olmak üzere 4 farklı harita bulunmaktadır. Haritaların ekran görüntüleri aşağıda sizler için eklenmiştir. Oyunda 4 farklı harita bulunmasına rağmen haritaların ortalık amacı merkezi yok edip düşmanı bozguna uğratmaktır. Lol oyunu içerisinde takım halinde savaşmaktadırlar ve bu takımlar 2 farklı gruptan oluşmaktadır. Standart olarak maksimum 5 vs 5 şekilde oluşturulan takımlar özel günler ve […]

League of Legends – LOL indir

League of Legends – LOL indir – League of Legends riot games’in çıkartmış olduğu RPG standartlarından yararlanılarak yapılan online  ve gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. League of Legends Dota oyununa benzerliğiyle ilk çıktığı zamanlar oldukça fazla konuşulan ve milyonlarca kullanıcının beğenisini toplayan ve kısa sürede milyonlarca kişi tarafından oynanan popüler bir oyun haline geldi.

League of Legends yani kullanıcılar tarafından bilinen adıyla lol oyununda şuanda 120 karakterden birini seçme hakkınız bulmaktadır ve bu karakterler gün geçtikçe artıyor ve lol oyunu daha da gelişmiş bir seviye taşımaktadır. League of Legends (LOL)’de sihirdar vadisi, ugursuz koruluk, sonsuz ucurum ve krital kayalık olmak üzere 4 farklı harita bulunmaktadır. Haritaların ekran görüntüleri aşağıda sizler için eklenmiştir.
Lol kristal kayalık haritası Lol sihirdar vadisi haritası Lol sonsuz uçurum haritası Lol uğursuz koruluk haritası
Oyunda 4 farklı harita bulunmasına rağmen haritaların ortalık amacı merkezi yok edip düşmanı bozguna uğratmaktır. Lol oyunu içerisinde takım halinde savaşmaktadırlar ve bu takımlar 2 farklı gruptan oluşmaktadır. Standart olarak maksimum 5 vs 5 şekilde oluşturulan takımlar özel günler ve etkinlikler durumda riot games kontrolünde 7 kişiye çıkartılmaktadır. lol indir işlemini aşağıdaki bağlantıdan yapabilir ve League of Legends indirme işlemini gerçekleştirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

League of Legends – LOL indirmek için tıklayın.

Benzer Yazılar

Pubg Mobil Bilgisayarda Ücretsiz Nasıl Oynanır

2017-2018 yılının en çok oynanan oyunlarından olan Playerunknown’s Battlegrounds bilgisayar sürümünden sonra pubg mobil sürümüyle artık telefon ve tabletlerden oynamak  artık mümkün. Pubg Mobil oyununu telefondan oynayamayan bir çok kullanıcı pubg’nin pc sürümü yerine pubg mobil uygulamasını bilgisayardan oynamak için bluestacks tarzı programlar aracılığıyla oyuna girmektedir. Ancak biz size bu programların dışında daha kullanışlı bir windows programından bahsedeceğiz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda pubg mobil oynamak Tencent Gaming Buddy sayesinde mümkün. Tencent Gaming Buddy sayesinde telefon ve tabletler de yaşamış olduğunuz grafik ve lag sorunları yaşamayacak ve daha keyifli bir oyun oynayacaksınız. Üstelik Tencent Gaming Buddy sayesinde pubg mobil’e gelen bütün güncellemeleri de indirebileceksiniz. Sizde hemen ücretsiz olarak Tencent Gaming Buddy programını indirin ve pubg mobil keyfini bilgisayarınızda yaşayın.

Halo: Spartan Assault

Halo serisi uzun bir süredir farklı varyasyonları ile oyun severlerin gündemini meşgul ediyor. Burada asıl önemli olan nokta ise, Halo serisinin genel olarak birbirine benzemiş olmasının eleştirileri konuşulurken, Halo: Spartan Assault versiyonu ile shooter tarzı bir oyuna evrilmiş olmasıyla çok fazla destekçinin ortaya çıkması oldu. Yani oyun, Halo serisine bambaşka bir heyecan katarak bir çatışma havasını yakaladı ve aksiyon oyunu sevenlere nefis bir shooter tarzı oyun kazandırdı. Oyundaki görsel efektler, silah çeşitleri, ses düzenleri ve diğer parametreler oldukça keyifli. Oyuncular oyuna artık daha sıkı bağlılar. Bundan sonra da Halo: Spartan Assault oyunu ile farklı atmosferin sürdürüleceği düşünülüyor.

LEGO Hero Factory Brain Attack

LEGO oyuncaklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. İlk başlarda daha basit ve daha sabit karakterli oyuncaklar olarak oynadığımız bu malzemeler, zaman içinde farklı ve değişik kahramanlara da dönüştüler. En nihayetinde ise ortaya, bu kahramanların giriştiği maceraları konu alan LEGO Hero Factory Brain Attack gibi harika bir oyun çıktı. Oyunu her yaştan insan rahatlıkla oynayabiliyor. Geçmişinde Legolar ile sürekli oynamış bir nesilseniz eğer, oyunun görselliği sizi daha çok vuruyor. Tüm o müthiş kahramanları aslında çocuğunuz gibi hissediyorsunuz. Bu nedenle de oyun sizi daha çok sarıyor. Şimdi siz de LEGO Hero Factory Brain Attack oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  

1 Yorum

  • samet 17 Mayıs 2015

    teşekkürler aga lol’a akıom hemen.

Yorum Yaz

Rastgele