Fotoğraflara instagram efekti verme

Sosyal ağların en popüler listesinde zirveye oynayan instagram bünyesinde bulundurduğu özelliklerle göz kamaştırıyor. Özellikle fotoğraf ve...

Fotoğraflara instagram efekti verme
Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 2.366

Sosyal ağların en popüler listesinde zirveye oynayan instagram bünyesinde bulundurduğu özelliklerle göz kamaştırıyor. Özellikle fotoğraf ve resimlere uygulanan efektler adeta artık bir marka haline geldi ve instagram efekti olarak kullanıcılar tarafından tanımlandı.

Kullanıcılar arasında oldukça popüler duruma gelen instagram efekti web girişimcilerini de harekete geçirdi. Çeşitli internet sitelerindeki özellikler sayesinde fotoğraf ve resimlerinize instagram efekti verebiliyor ve yaratıcı bir o kadar da etkileyici resimler oluşturabiliyorsunuz. Bu yazımızda sizlere pixlr.com’dan aracılığıyla fotoğraflara instagram efekti nasıl yapılır ? anlatacağız.

Resimlere instagram efekti nasıl verilir ? 
Öncelikle http://pixlr.com/o-matic/ adresini giriş yapıyoruz. Daha sonra açılan sayfada Webcam ve computer olmak üzere iki tane seçebileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Aşağıda bu alanın resmini ekledik. Webcam seçeneği bilgisayarınızın kamerasından fotoğraf çekip instagram efekti için yüklemenizi sağlar. Computer seçeneği ise bilgisayarınızda kayıtlı olan bir resmi siteye yükleyip instagram efekti vermenizi sağlamaktır.
İnstagram efekti verme işlemi Size uygun olan bölümü seçtikten sonra yüklenen sayfada instagram efektlerini göreceksiniz aşağıda ön izleme resmini de ekledik. Resmin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz. Test amaçlı yapıldı siz daha güzel fotoğraflar oluşturabilirsiniz.
İnstagram efekti verilmiş örnek resim Burada istediğiniz seçip daha sonra save butonuna basarak instagram efekti verme işlemini başarılıyla tamamlayıp bilgisayarınıza resimleri indirebilirsiniz.

Ben her seferinde bilgisayardan giripte telefondan fotoğraf ve resimler için böyle siteyle felan uğraşamam diyorsanız eğer android ve ios işletim sistemine sahip cep telefonlar içinde uygulama mevcut.

İos telefonlar için instagram efekti verme uygulaması :http://itunes.apple.com/app/pixlr-o-matic/id450263811?mt=8
Android telefonlar için instagram efekti verme uygulaması : https://market.android.com/details?id=pixlr.OMatic

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.