HTC Yeni Modelinde Tasarım Mı Değiştiriyor?

Teknoloji devi HTC, One (M7) modelinden bu güne doğru bakıldığında, üst seviye olarak adlandırılan amiral gemisi cihazlarında radikal tasarım...

HTC Yeni Modelinde Tasarım Mı Değiştiriyor?
Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 613 views

Teknoloji devi HTC, One (M7) modelinden bu güne doğru bakıldığında, üst seviye olarak adlandırılan amiral gemisi cihazlarında radikal tasarım değişikliklerinde bulunmadı. Bu sene M) modeli ile ilgili tanıtımlarında da herhangi bir tasarım değişikliği olmadığı için eleştirilen HTC, bu konuda farklı düşünceleri benimsemeye başladı. Şirketin CEO koltuğunda oturan Cher Wang, HTC hissedarları ile gerçekleşen toplantıda, bundan sonraki cihazlar ile ilgili olarak bir takım tasarım değişikliklerine gidilebileceğinin sinyallerini verdi. Özellikle sıradaki cihazlardan itibaren tüm yeni cihazlarda dikkate değer tasarım değişikliklerinin gözlemlenebileceğini belirten Wang, şirketin sergilediği kötü performanstan yana da özür diledi.

2015 yılı sonlarına doğru yeni model akıllı telefonun tanıtılacağı müjdesini de veren CEO Wang, ilerleyen zaman dilimi içinde HTC’nin yeniden pazarı domine etme girişimlerinin olacağını, özlenen başarıların yakalanacağını, bu değişimin de yeni modellerdeki dikkate değer tasarımlar aracılığı ile gerçekleşeceğini belirtti. Bu sözler HTC kullanıcılarını umutlandırır iken, aynı zamanda da belli bir beklenti seviyesi de oluşmaya başladı. Özellikle kendi segmenti ile kıyaslandığında oldukça sönük kalan HTC modellerinin, yeni amiral gemi üzerindeki tasarım değişiklikleri sayesinde kaderlerinin değişip değişmeyeceği, sanıyoruz ki bu yılın sonuna doğru az buçuk netlik kazanacak gibi duruyor. Bekleyip HTC’nin yapacağı değişiklikleri göreceğiz ve en ufak bir önemli gelişmede de sizleri bu durumdan haberdar edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları