SlimDrivers

Bilgisayarda bulunan her sürücüyü aynı anda ve tek bir hamle ile güncelleyebilen, yardımcı bir donanım programı özelliğindeki SlimDrivers,...

SlimDrivers
Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.393 views

Bilgisayarda bulunan her sürücüyü aynı anda ve tek bir hamle ile güncelleyebilen, yardımcı bir donanım programı özelliğindeki SlimDrivers, kullanıcılara büyük bir ferahlık ve rahatlık sağlıyor. Çok büyük bir iş yükü olan tüm sürücülerin aynı anda güncellenmesi ve gereken diğer işlemlerin yapılması durumu, kimi zaman can sıkıcı boyutlara gelebiliyor. İşte bu noktada, söz konusu program kullanıcılara en pratik şekilde yardımcı oluyor.

slimdrivers-indir

SlimDrivers, yalnızca sürücü güncelleme işini yapmıyor. Aynı zamanda bilgisayarda bulunan tüm donanımların güncellik durumlarını test edebilen program, bunun yanı sıra çoğu donanımın kurulması aşamasında pratik bir takım yardımlarda bulunabiliyor. Öte yandan bu program, çeşitli donanım eklentilerinin kaldırılmasını da sağlayabiliyor.

SlimDrivers’ın öne çıkan bir başka özelliği de tamamen veri kaybı olmaması ve yapılan işlemlerin boşa gitmemesi ile ilgilidir. Çünkü bu program, işlemler sırasında belli basamaklarda yaptığı yedeklemeler ile birlikte, olası bir sıkıntı halinde geriye dönük yükleme ve eski hale getirme işini de yapabiliyor. Bu şekilde anlık sorunlar yaşanırsa kullanıcının zararına bir durum meydana gelmesi önlenmiş oluyor.

Diğer taraftan bu programın zamanlanmış tarama özelliğinin olması, güncelleme kontrol özelliğinin aktif edilebilmesi, çok kullanışlı bir ara yüzün yer alması, yedekleme ve kayıt tutma özelliği gibi niteliklerinin bulunması da ilgi çeken diğer noktaları oluşturuyor.

Programı indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları