Fifa 2015’de Türkçe Spiker olacak mı ?

Fifa 2015'de Türkçe Spiker olacak mı ? , Fifa 2015'in demo indirmesinin duyurulmasıyla son zamanlarda en çok sorulan soru haline gelen fifa 2015'de...

Fifa 2015’de Türkçe Spiker olacak mı ?
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 4.788 views

Fifa 2015’de Türkçe Spiker olacak mı ? , Fifa 2015’in demo indirmesinin duyurulmasıyla son zamanlarda en çok sorulan soru haline gelen fifa 2015’de türkçe spiker desteği olacak mı sorusuna maalesef bu senede öyle bir seçenek olmayacak, Türkiye’de büyük bir pazara sahip olmasına rağmen fifa 2015 Türkçe spiker çıkartmaması fifa 2015 severlerini üzsede. Fifa 2015’de türkçe spiker çıkması için EA SPORTS’un türk spikerlerle kordineli bir şekilde çalışması iletişim kurması için danışmanlar manejerler gibi bir çok faktörün ortaya girmesi lazım bunun içinde ek bir bütçe çıkılmalı . fifa 2015 yapımcıları kendilerine şu sormuş olduğunu varsayıyoruz Fifa 2015’de Türkçe spiker olsa daha çok satar mı ? . hayır, çünkü zaten fifa 2015 isterse çince olsun zaten popüler ve sevilen bir oyun olduğu için belli bir kitlesi var, onun için Türkçe spiker sürümü çıkması sadece bir hayal’den ibaret. Ancak teknolojinin gelişmesiyle yapay  zeka yazılımları bu konuda kendilerini oldukça geliştirdiler belkide ilerleyen senelerde yapay zeka yazılımlarıyla bütün ülkelerin dilini destekleyecek sesleri oyunda görmek mümkün olabilir.

Peki ya Fifa 2015 resmi türkçe spiker sürümü harici başka bir Türkçe yama çıkabilir mi ?

Fifa 2015’e diğer fifa sürümlerinde olduğu gibi fifa’ya ve futbola gönül vermiş oyun severler tarafından bir türkçe spiker yaması çıkması muhtemel tabi ki bunun çıkması için öncelikle fifa 2015’in full versiyonun piyasaya sürülmesi ve oyunun ses dosyalarının tamamının çevirisi yapılıp dublajlanması türkçe seslerde verimlilik için min 1 hafta gibi bir süreçte çeşitli kullanıcılar tarafından test edilmesi gerekmektedir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları