LoL Akademi

LoL Akademi; League of Legends oyununu oynayanlar ve oyuna yeni başlayanlar için mükemmel bir oyun rehberi uygulamasıdır. Türkiye serverlarına...

LoL Akademi
Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2016 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 703 views

LoL Akademi; League of Legends oyununu oynayanlar ve oyuna yeni başlayanlar için mükemmel bir oyun rehberi uygulamasıdır. Türkiye serverlarına yapılan ilk ve en detaylı lol uygulaması olan lol akademi android uygulamasında  Haftalık ücretsizler, İndirimler, Şampiyon Seçim Aracı, Haberler, Efsanaler ve Server Durumu olmak üzere toplam 6 ana menüden oluşuyor.

  • LoL Akademi: Haftalık Ücretsizler

içinde bulunduğunuz haftanın ücretsiz olarak şampiyonları görebilirsiniz. Ayrıca şampiyonların IP ve RP detaylarına ve görsellerine erişebilirsiniz.

  • LoL Akademi: İndirimler

Lol içerisinde indirimde olan kostüm ve şampiyonları görebilirsiniz. Üstelik menü içerisinde şampiyon ve kostüm resimlerini de detaylı olarak gözlemleyebilirsiniz.

  • LoL Akademi: Haberler

League of Legends’de ne olup bitiyor, A’dan Z’ye lol Türkiye ile alakalı bütün haberlere ulaşabilirsiniz. Kim şampiyon oldu, turnuva ne zaman? kim kime transfer oldu, kim oyunu bıraktı? kısacası lol magazin diyebiliriz.

  • LoL Akademi: Şampiyon Seçim Aracı

Şampiyonları kıyaslayıp oyun içerisinde üstünlük kazanmanızı sağlayan tavsiye niteliğinde bir menüdür.

  • LoL Akademi: Server Durumu

Lol Türkiye ve Avrupa sunucuları hakkında detaylı bilgi edebileceğiniz bir menüdür.

Lol Akademi android uygulamasından ekran görüntüleri;

lol akademi indir-haftalık ücretsizler Lol akademi indir - şampiyon seçim aracı lol akademi indir - haberler lol akademi indir- kostüm indirimleri

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları