General Mobile Discovery Ekran Deseni Şifresini Unutanlar

General Mobile Discovery Ekran Deseni Şifresini Unutanlar – Android telefonlar sosyal hayatımızda ki yeri o kadar çok önem taşır bir duruma geldi ki artık çocuklarımızın eline bile oyuncak yerine telefonu veriyoruz tabi bu her zaman çözüm değil bazende sorun anlamına geliyor desen kilidini açmaya çalışan çocuklar fazla desene kilidi demesi sonucu General Mobile Discovery marka telefonun şifresini kilitliyor. General Mobile Discovery Fazla Desen Denemesi Sorunu Çözümünün iki farklı yöntemi bulunuyor bunlardan birinci gmail hesabınızla kurtarma birde diğeri ise genelral mobile discovery telefonunuza reset atma eğer telefonunuza kayıtlı olan gmail hesabı bilgilerini hatırlıyorsanız gmail tercih ediniz herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız ama eğer gmail.com hesap bilgilerini hatırlamıyorsanız telefonunuzdaki bir çok veri resetleme işlemi sonrası silinecektir.   2.Yöntem: General Mobile Discovery Desen Sorunu Çözümü İçin Resetleme işlemi ve Yapılması Gerekenler ; Öncelikle bu işlemleri yaparken telefonunuzun şarjının en az %60 civarlarında dolu olduğundan emin olun. 1. ) Telefonu kapatıyoruz. 2.) Telefon Kapalıyken Ses […]

General Mobile Discovery Ekran Deseni Şifresini Unutanlar

General Mobile Discovery Ekran Deseni Şifresini Unutanlar – Android telefonlar sosyal hayatımızda ki yeri o kadar çok önem taşır bir duruma geldi ki artık çocuklarımızın eline bile oyuncak yerine telefonu veriyoruz tabi bu her zaman çözüm değil bazende sorun anlamına geliyor desen kilidini açmaya çalışan çocuklar fazla desene kilidi demesi sonucu General Mobile Discovery marka telefonun şifresini kilitliyor.

General-Mobile-Ekran-Desen-Kilidini-Kırma1

General Mobile Discovery Fazla Desen Denemesi Sorunu Çözümünün iki farklı yöntemi bulunuyor bunlardan birinci gmail hesabınızla kurtarma birde diğeri ise genelral mobile discovery telefonunuza reset atma eğer telefonunuza kayıtlı olan gmail hesabı bilgilerini hatırlıyorsanız gmail tercih ediniz herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız ama eğer gmail.com hesap bilgilerini hatırlamıyorsanız telefonunuzdaki bir çok veri resetleme işlemi sonrası silinecektir.

 

2.Yöntem: General Mobile Discovery Desen Sorunu Çözümü İçin Resetleme işlemi ve Yapılması Gerekenler ;

Öncelikle bu işlemleri yaparken telefonunuzun şarjının en az %60 civarlarında dolu olduğundan emin olun.

1. ) Telefonu kapatıyoruz.
2.) Telefon Kapalıyken Ses Açma + Güç Butonu (Power) tuşunu basıyoruz General Mobile ekranı geldiğinde güç tuşundan elinizi çekin unutmayın ses açma tuşunda basılı kalsın eliniz . Recovery ekranı açıldığında tüm tuşlardan elimizi çekelim..
3.) Gelen ekrandaki menüde wipe data/factory reset menüsünün üzerine ses kısma tuşuyla gelelim ve açma kapama tuşuna parmağımız basılı iken ses açma tuşuna basın.
4.)  Gelen ekrandaki menüde bir tane Yes Delete All User Data olacaktır. Üzerine ses kısma tuşuyla gelelim ve açma kapama tuşuna parmağımız basılı iken ses açma tuşuna basın.
5.) resetleme işlemleri tamamlandığında gelen ekrandaki yazıda Reboot System Now yazısının üzerine gelelim açma kapama tuşuna parmağımız basılıyken ses açma tuşuna basın.
6.)Resetleme işlemi tamamlanacaktır, şimdi telefonunuz kendiliğinden kapanıp açılacaktır telefonunuzu ilk aldığınız gün gibi saat, tarih , bölge gibi bilgileri sizden girmenizi isteyecektir. Desen sorunuda artık çözüme kavuşmuş olacaktır.

Benzer Yazılar

5G teknolojisi ne zaman yaygınlaşacak?

5G teknolojisi, mobil cihazlar için daha hızlı ve daha kararlı bir internet bağlantısı sağlayan bir teknolojidir. 5G teknolojisi, dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaya başlanmıştır, ancak Türkiye’de henüz tam olarak yaygınlaşmamıştır.   Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, 5G teknolojisi için frekans ihalesinin 2022 yılında tamamlanacağını ve 2023 yılında da ilk 5G sinyalinin vatandaşların hizmetine sunulacağını açıklamıştır. Ancak 5G teknolojisinin tam olarak yaygınlaşması için altyapı, cihaz ve lisans gibi birçok faktörün de hazır olması gerekmektedir. Bu nedenle, 5G teknolojisinin Türkiye’de ne zaman yaygınlaşacağı kesin olarak bilinmemektedir.   Bazı uzmanlar, 5G teknolojisinin Türkiye’de yaygınlaşması için 2025-2030 yılları arasını işaret etmektedir.

WhatsApp Alternatifi Mesajlaşma Uygulaması: Telegram

Telegram Nedir? Güvenilir Mi? WhatsApp uygulamasını bilmeyenimiz yoktur. Telegram da aynı WhatsApp içerikli bir uygulamadır ama kendini çok iyi pazarlayamamış ve öne çıkamamıştır. En son WhatsApp’da bulunan gizlilik ayarlarının değişimi insanları kuşkuya düşürdü ve gözler başka uygulama aramaya başladı. Bunlardan biri de Telegram oldu. Peki, Telegram nedir? Telegram’ın İçeriği Nedir? Telegram, bir insanlar arasında iletişim kurmak için kurulmuş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Gizliliğe önem veren bir uygulamadır. Mesaj yollayan kişinin belirlediği bir süre de mesajlar kendini imha eder ve bu sayede 3. kişiler mesajlara ulaşamaz. Normal silmediğiniz mesajlarda da sadece iletilen kişilerin dosyalarında bulunur. Ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa mesaj bildirimi gider ve bu sayede gizli bir şey yapılamaz. Herhangi bir dosya göndereceğiniz de 1.5 GB’ı geçmeyecek şekilde iletebilirsiniz. Fotoğraf, hareketli GIF’lar, ses kayıtları gibi şeyler bulunmaktadır. Bilinmeyen numaraları engelleyebilir, son görülmenizi kapatabilir, profilinizi istediğiniz insanlara gizleyebilirsiniz, konum paylaşımı yapabilir, çevrenizdeki insanların konumlarını izleyebilirsiniz, yanlış yazılan mesajı her iki taraftan da […]

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro İncelemesi

İOS 4 yıl önce

Apple teknoloji devi iPhone 12 serisini kullanıcılarına büyük sürpriz yaparak ani bir haberle iPhone 12 serisini duyurdu. Apple teknoloji devi iPhone 12 serisinde iddialı ve en hızlı çip’e sahip olduklarını (A14 bionic chip), ayrıca  muhteşem performans sergileyeceğine dair çok iddialılar. iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Fiyatları Ne Kadar ? iPhone 12: 128 GB 799 dolar / 256 GB 899 dolar, iPhone 12 Pro: 128 GB 999 dolar / 256 GB 1.099 dolar / 512 GB 1.299 dolar,   Gelin hep birlikte iPhone 12 ve iPhone 12 Pro serisini yakından inceleyelim. iPhone 12  6.1 inç Super Retina XDR ekrana sahip. Ekranın daha dayanıklı ve düşmelere karşı daha sağlam materyal’dan oluşturulmuştur. iPhone 12 serisinde 5 renk seçeneği bulunmakta. (Siyah, Beyaz, (PRODUCT)RED , Yeşil, Mavi) Çift sim destekli olup (nano SIM ve eSIM) 5G desteklemektedir. iPhone 12 serisi hafıza olarak, 64 GB, 128 GB, 256 GB kapasite seçenekleri mevcut. Ağırlığı 162 gr. […]

1 Yorum

  • seda ayhan 9 Aralık 2016

    merhaba bende aynı sorunla karşı karşıyayım telefonumun tuşları çalışmamaya başladı,tuşlar çalışmadığından dolayı şifre giremiyorum ne yazık ki elimde iki adet general mobile tel var biri şarz olmuyor diğerinin tuşları çalışmıyor yorumları okuduğum kadarıyla güvenilecek bir serviste yok ne yapmalıyım her ikisinide çekiş denen malum aletle halledeyim mi yoksakutsal emanetler gibi itinayla saklayayım mı..

Yorum Yaz

Rastgele
Verified by MonsterInsights