General Mobile Discovery Ekran Deseni Şifresini Unutanlar

General Mobile Discovery Ekran Deseni Şifresini Unutanlar - Android telefonlar sosyal hayatımızda ki yeri o kadar çok önem taşır bir duruma geldi...

General Mobile Discovery Ekran Deseni Şifresini Unutanlar
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 3.442 views

General Mobile Discovery Ekran Deseni Şifresini Unutanlar – Android telefonlar sosyal hayatımızda ki yeri o kadar çok önem taşır bir duruma geldi ki artık çocuklarımızın eline bile oyuncak yerine telefonu veriyoruz tabi bu her zaman çözüm değil bazende sorun anlamına geliyor desen kilidini açmaya çalışan çocuklar fazla desene kilidi demesi sonucu General Mobile Discovery marka telefonun şifresini kilitliyor.

General-Mobile-Ekran-Desen-Kilidini-Kırma1

General Mobile Discovery Fazla Desen Denemesi Sorunu Çözümünün iki farklı yöntemi bulunuyor bunlardan birinci gmail hesabınızla kurtarma birde diğeri ise genelral mobile discovery telefonunuza reset atma eğer telefonunuza kayıtlı olan gmail hesabı bilgilerini hatırlıyorsanız gmail tercih ediniz herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız ama eğer gmail.com hesap bilgilerini hatırlamıyorsanız telefonunuzdaki bir çok veri resetleme işlemi sonrası silinecektir.

 

2.Yöntem: General Mobile Discovery Desen Sorunu Çözümü İçin Resetleme işlemi ve Yapılması Gerekenler ;

Öncelikle bu işlemleri yaparken telefonunuzun şarjının en az %60 civarlarında dolu olduğundan emin olun.

1. ) Telefonu kapatıyoruz.
2.) Telefon Kapalıyken Ses Açma + Güç Butonu (Power) tuşunu basıyoruz General Mobile ekranı geldiğinde güç tuşundan elinizi çekin unutmayın ses açma tuşunda basılı kalsın eliniz . Recovery ekranı açıldığında tüm tuşlardan elimizi çekelim..
3.) Gelen ekrandaki menüde wipe data/factory reset menüsünün üzerine ses kısma tuşuyla gelelim ve açma kapama tuşuna parmağımız basılı iken ses açma tuşuna basın.
4.)  Gelen ekrandaki menüde bir tane Yes Delete All User Data olacaktır. Üzerine ses kısma tuşuyla gelelim ve açma kapama tuşuna parmağımız basılı iken ses açma tuşuna basın.
5.) resetleme işlemleri tamamlandığında gelen ekrandaki yazıda Reboot System Now yazısının üzerine gelelim açma kapama tuşuna parmağımız basılıyken ses açma tuşuna basın.
6.)Resetleme işlemi tamamlanacaktır, şimdi telefonunuz kendiliğinden kapanıp açılacaktır telefonunuzu ilk aldığınız gün gibi saat, tarih , bölge gibi bilgileri sizden girmenizi isteyecektir. Desen sorunuda artık çözüme kavuşmuş olacaktır.

  1. merhaba bende aynı sorunla karşı karşıyayım telefonumun tuşları çalışmamaya başladı,tuşlar çalışmadığından dolayı şifre giremiyorum ne yazık ki elimde iki adet general mobile tel var biri şarz olmuyor diğerinin tuşları çalışmıyor yorumları okuduğum kadarıyla güvenilecek bir serviste yok ne yapmalıyım her ikisinide çekiş denen malum aletle halledeyim mi yoksakutsal emanetler gibi itinayla saklayayım mı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları