Format Factory

Hayatımız teknoloji ve onun getirdiği ürünlerden ibaret olma yolunda hızla ilerliyor. Bu noktada çektiğimiz fotoğraflar, aldığımız...

Format Factory
Eklenme Tarihi: 15 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 833 views

Hayatımız teknoloji ve onun getirdiği ürünlerden ibaret olma yolunda hızla ilerliyor. Bu noktada çektiğimiz fotoğraflar, aldığımız görüntüler, çeşitli video kayıtları ya da müzik dosyaları oldukça önemli bir yer tutuyor. Sadece bu dosyalara sahip olmak değil, bu dosyaların her cihazda ya da cihazlarda bulunan her programda çalışabilir olması da büyük önem taşıyor. İşte burada ise format dönüştürücü programlar gereksinim duyulan yazılımlar arasında yer alıyor.

format-factory-14

Format Factory, format dönüştürücü programların arasında hem fonksiyonel olarak, hem de kullanım pratiği olarak ön plana çıkıyor. Pek çok videoyu MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF formatları arasında dönüştürebilen, aynı şekilde müzik dosyalarını MP3/OGG/WMA/M4A/WAV uzantıları arasında birbirine çevirebilen, yine benzer şekilde resim dosyalarını JPG/BMP/PNG/TIF/ICO formatları arasında değiştirebilen çok yönlü bir program olan Format Factory, dönüştürme işlemlerinde büyük bir başarı sağlıyor.

Format Factory, yalnızca uzantı dönüştürme işlemini değil, bunun yanında temel onarım işlemlerini de gerçekleştirebiliyor. Bir şekilde zarar gören ses ya da video dosyaları, bu program sayesinde tekrar işlerlik kazanabiliyor. Aynı zamanda söz konusu dönüştürücü programı, multimedya dosyalarının büyüklüklerine de müdahale ederek bu dosyaların boyutlarını küçültebiliyor. Format Factory, İphone ve İpad gibi cihazları da destekleyerek mobil konusunda başarılı bulunuyor. DVD rip işlemini de sağlayan bu programı, ücretsiz olarak indirip denemeniz de mümkün oluyor.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları