Sopcast

İnternet üzerinden çeşitli yayınları, futbol maçlarını, basketbol karşılaşmalarını, bazı televizyon kanallarını ve benzeri gösterimleri...

Sopcast
Eklenme Tarihi: 15 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.076

İnternet üzerinden çeşitli yayınları, futbol maçlarını, basketbol karşılaşmalarını, bazı televizyon kanallarını ve benzeri gösterimleri izleyebilmeniz, her ne kadar tarayıcınız üzerinden mümkün iken, bu yayınları takip edebilmeniz için üretilen özel programlar da size büyük kolaylıklar sağlıyor. Yayınları donmadan, özel kodlanmış yayın kanalları üzerinden izleyebilmeniz ve bunu ücretsiz şekilde yapabilmeniz artık mümkün. İnternet üzerinden yayın yapan çoğu yayıncı, takipçilerine ulaşabilmek için Sopcast programını kullanıyor. Sopcast, hem yayıncılar için, hem de izleyiciler için büyük kolaylıklar sağlıyor.

sopcast-son-surum-indir-3

Canlı yayınlanan futbol karşılaşmalarını donmadan ve kesintisiz izleyen arkadaşlarınızın anlattıklarına bir kulak verin. Sürekli bir “Sopcast, Sopcast yayın, Sopcast kanal” gibi terimler duyacaksınız. Aslında burada konuşulan, yayını yapan kişinin Sopcast kanallarından birine yayını yükleyerek, bu kanalın adresini takipçileri ile paylaşması temeline dayanıyor. Söz konusu kanal adresi, Sopcast panelinde ilgili yere yazılıyor ve yayına ulaşılıyor.

Sopcast programının, sıradan yayın kanalları paylaşan yayın programlarından bazı farkları var. Öncelikle bu program, en çok kullanılan yayın kanallarından birisi olarak öne çıkıyor. Diğer yandan Sopcast, anonim hesapla girilip kullanılabildiği için herhangi özel bir üyelik de istemiyor. Tüm bunların yanında ise, Sopcast’te bir yayın izlerken, yayını bilerek ve isteyerek simge durumuna küçültmezseniz, sizin belirlediğiniz pozisyonda yayın hep açık kalıyor. Bu da kullanım olarak size harika bir fırsat sunuyor. Ücretsiz olarak Sopcast indirebilir ve bu programı keyifle deneyebilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.