Facebook Görüntülü Konuşma Programı

Facebook görüntülü konuşma programı, facebook dünya çapında büyük bir kitleye ulaşmasıyla artık kullanıcıların başka servislere...

Facebook Görüntülü Konuşma Programı
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 2.607 views

Facebook görüntülü konuşma programı, facebook dünya çapında büyük bir kitleye ulaşmasıyla artık kullanıcıların başka servislere gitmesini istemiyor, facebook’un yapmış olduğu bu özellikler biraz bencil bir davranış olduğu internet girişimcileri tarafından dile getirilmiştir. En son yaptığı güncelleme ile facebook kullanıcıları artık arkadaş listesindeki kullanıcılarla görüntülü olarak sohbet edebilecek.Görüntülü chat ve sohbet sitelerini de bu uygulama yüzünden milyonlarca ziyaretçi kaybına uğrasa da facebook kullanıcıları bu uygulamadan gayet memnun görünüyor.

Facebook Video Sohbet

 

Facebookta web kamerası üzerinden görüntülü konuşma gerçekleştirme için Facebook görüntülü sohbet uygulaması olan facebook video call adındaki programı bilgisayarınıza kurmanıza gerekiyor bu uygulama sayesinde güvenilir ve anlık bir şekilde görüntülü sohbetlerinizi yapabilirsiniz. Facebook görüntülü konuşma programını indirmek için tıklayınız.

 

Facebook görüntülü sohbet uygulamasını bilgisayarıma kurdum peki şimdi nasıl görüntülü sohbete başlayabilirim ?

Facebook hesabınıza giriş yapıyorsunuz , sağ taraftaki sohbet panosuna hangi arkadaşınızla görüntülü sohbet yapacaksanız onun ismine çift tıklıyorsunuz açılan sohbet balonunda aşağıda resmini vermiş olduğumuz kamera işaretine tıklıyorsunuz.

facebook görüntülü sohbet 1

 

görüntülü konuşma istediğini gönderdikten sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir mesaj penceresi gelecek bu mesaj penceresi arkadaşınıza görüntülü konuşma istediğinin gittiği anlamına gelmektedir arkadaşınız istediği kabul ettiği anda görüntülü konuşma başlar.

facebook görüntülü sohbet 2

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları