Huawei’den Galatasaray İçin 4 Yıldızlı Özel Telefon!

Teknoloji devi Huawei, her ne kadar dünya tarafından bilinse de, ülkemize Galatasaray Futbol Takımı sponsorluğu eşliğinde bir popülarite girişi...

Huawei’den Galatasaray İçin 4 Yıldızlı Özel Telefon!
Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 899

Teknoloji devi Huawei, her ne kadar dünya tarafından bilinse de, ülkemize Galatasaray Futbol Takımı sponsorluğu eşliğinde bir popülarite girişi yapmıştı. Sezon boyunca Galatasaray’ın yurt içi maçlarında göğüs reklamı olarak kendini gösteren marka, gelen 20. şampiyonluk ve 4. yıldız ile birlikte, taraftarlar için bambaşka bir ürüne de imza attı. Sadece gsstore.org adresinden satışa sunulan 4 yıldızlı Galatasaray telefonu G7, 1905 adet üretilerek piyasaya sunuldu. Bu şekilde hem taraftara jest yapılmış oldu, hem de sadece sarı kırmızı renklere özel bir ürün olarak Huawei skalasında  ayrı bir seri oluşturuldu.

Üstelik firma, taraftarlara bir de sürpriz yaparak, telefonu alan her kullanıcıya futbolcuların imzaları olan Galatasaray formaları gönderiyor.

Gelelim cihazın teknik özelliklerine…

4 yıldızlı bu akıllı telefonun, 5,5 inç HD ekranı var. Bağlantı özelliği olarak 4G LTE Cat4 bulunan cihazda, 13 MP ana kamera da yer alıyor. Dört çekirdekli 1,2 GHz 64 bit Qualcomm işlemcinin arz-ı endam ettiği üründe, 3.000 mAh lityum polimer pil de enerji sağlamak için kendine yer buluyor. 7,6 mm incelik ve 165 gram ağırlık da ürünün fiziksel yapısı hakkında fikir veriyor.

1299 TL olarak tek fiyatlı satış için uygun görülen bu ürün, ergonomik olarak oldukça başarılı. Çünkü cihaz, tek el kullanılarak rahatlıkla kontrol edilebiliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.