Minecraft Bad Video Card Drivers Hatasından Kurtulun

Minecraft oyununa girmeye çalıştığınızda Bad Video Card Drivers hatası alanlar son zamanlarda oldukça fazlalaştı ancak bunun sebebi minecraft...

Minecraft Bad Video Card Drivers Hatasından Kurtulun
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 2.144 views

Minecraft oyununa girmeye çalıştığınızda Bad Video Card Drivers hatası alanlar son zamanlarda oldukça fazlalaştı ancak bunun sebebi minecraft oyunu ile alakalı bir durum değildir ve minecraft’ı silmenize kesinlikle gerek yoktur.Minecraft Bad Video Card Drivers Hatası Sorunu nasıl çözeceğimizden bahsedeceğim ancak öncelikle aşağıda yazacağım adımları tek tek uygulamanız gerekecek onun için sabırlı ve işlemleri yaparken bir o kadar titiz olmanız gerekiyor inşallah Bad Video Card Drivers Hatası Sorunu Çözmüş olacaksınız.

Bad Video Card Drivers Hatasıyla ilgili ön bilgi ;

dikkat etmemiz gereken bir önemli nokta daha var windows 7, windows xp , windows vista yada windows 8 kesinlikle fark etmez işletim sistemini değiştirmenize gerek yoktur , Bad Video Card Drivers Hatası grafikle yaşanan bir sorundur.

Minecraft Bad Video Card Drivers Hatası 1 Minecraft Bad Video Card Drivers Hatası 2

Minecraft Bad Video Card Drivers Hatası Sorunu Çözümü

1.) bilgisayarınızda en son yapmış olduğunuz ekran kartı güncelleştirmesi vs. varsa işlemi geri alın

2.) madde 1’deki gibi son zamanlarda ekran kartı güncellemesi yapmadıysanız eğer ekran kartınızın en son güncelleştirmesini yükleyin.yükleme işlemi sonrası bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir. unutmadan bilgisayarınızı yeniden başlatacağınız için Minecraft Bad Video Card Drivers Hatası Sorunu Çözümü adlı konumuzu sık kullanılanlara ekleyin ki arama motorlarında sorun için tekrar site site dolaşmayın : )

3.) eğer bilgisayarında Directx yüklü değil ise son sürümü yükleyin, yüklü ise silip baştan yükleyin.

4.) yukarıdaki maddelerin hepsini uyguladığınız halde sorun halen devam ediyorsa bilgisayarım mouse sağ tuş tıklayın yönet/aygıt yöneticisine girin orada bulunan sürücüler içerisinden ekran kartında herhangi bir ünlem işareti var mı ve ekran kartı sistemde gözüküyor mu diye kontrol edin. Eğer ünlem varsa madde 2’ye geri dönün ve ekran kartınız resmi sitesinden en son sürücü yazılımını tekrar yükleyin .

5.) bütün her şeyi yaptınız ama hala hata alıyorsanız imkanınız varsa ekran kartınızı çıkartıp arkadaşınızın, eşinizin yada dostunuzun bilgisayarına takıp ekran kartınızın sorunsuz olduğundan emin olun, eğer başka bilgisayarda da aynı şekilde Bad Video Card Drivers hatası alacak olursanız sorun ekran kartınızda demektir ekran kartınızı değiştirmeniz gerekir.

konuyla ilgili takıldığınız herhangi bir yer olursa konu altına yorum yazabilir yada hatayla ilgili farklı deneyim yada çözümleriniz olduysa konu altına yorum olarak gönderip bilgi topluluğu oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları