Sup Görüntü Paylaşma Programı

Teknolojinin hayli ilerlemesi ile birlikte, pek çok günlük yaşam koşulu da bu ilerlemeler ışığında olumlu yönlere evrildi. Mesafelerin...

Sup Görüntü Paylaşma Programı
Eklenme Tarihi: 1 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 937 views

Teknolojinin hayli ilerlemesi ile birlikte, pek çok günlük yaşam koşulu da bu ilerlemeler ışığında olumlu yönlere evrildi. Mesafelerin yarattığı uzaklık nedeni ile kameralar ve görüntülü konuşmalar günlük hayatta büyük yer tutmuşken, diğer taraftan bu teknoloji bir tık daha ileri götürülerek internet bağlantısı aracılığı ile uzaktaki bir cihazın kamera yönlendirilmesi fonksiyonu geliştirildi. Peki nedir bu fonksiyon?

unnamed

Söz konusu ihtiyaç, mesafe tanımaksızın uzaktaki bir cihazın kamerasına bağlanılarak, hatta kameranın açısı ve yönü ile ilgili taleplerin de iletilerek görüntü alma ve paylaşma üzerine kurulu bir durumdur. Söz konusu ihtiyaç daha çok, uzak bir mesafede yaşayıp da anlık olarak başka bir noktadan görüntü almak isteyen iş adamlarının, yöneticilerin ya da oğlunu veya kızını özlemiş ebeveynlerin hasret gidermesi amacıyla kullanılmaktadır. Sırf bu fonksiyon için geliştirilen bir uygulama da Sup olmaktadır.

İphone ve İpad cihazlarına uyumlu olarak çalışan Sup, Yalnızca görüntü değil, videoları da paylaşabilmektedir. Bu noktada internet kotası yüksek olmalı, çalışan bir internet bağlantısı ile 3G özelliği cihazda hazır bulunmalıdır. Bu şekilde istenilen mesafeden görüntü paylaşımı kolaylıkla yapılabilmektedir. Uzakta bulunan kullanıcı, cihazın kamera yönünü de yönlendirebilmekte ya da kamerayı ayarlamak için talep gönderebilmektedir. Bu talepler ise parmak hareketleri ile sağlanabilmektedir. Her açıdan kolay kullanılabilen ve pratik olan Sup programını mutlaka denemelisiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları