Clash of Clans para hileli mod indir

Clash of clans oyunu daha önce age of empires oynayanlar için benzer ögeler bulunmaktadır. Clash of clans oyununda kendinize ait bir bölgeniz oluyor...

Clash of Clans para hileli mod indir
Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 2.279

Clash of clans oyunu daha önce age of empires oynayanlar için benzer ögeler bulunmaktadır. Clash of clans oyununda kendinize ait bir bölgeniz oluyor ve bu bölgede köy oluşturuyorsunuz. Oluşturmuş olduğunuz bu köylerinizi duvarlarla ve binalarla güçlendiriyorsunuz. Aynı zamanda düşmanlarınız da bu işlemleri yapıyor ve ilerleyen zamanlarda düşmanlarınızla güçlerinizi karşılaştırıp büyük bir savaş açabiliyorsunuz. Savaşı kazanmak için çok iyi bir strateji izlemeniz gerekmektedir.

Clash of clans oyununda aynı zamanda market bulunuyor bu market içerisinde savaşçılarınızı ve bölgenizi geliştirmek için çeşitli ögeler yer almaktadır. Aşağıdaki indirme linkini verdiğimi clash of clans hilesi mod apk sayesinde marketteki ögeleri ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

Clash of clans para hileli v6.322 mod apk indirmek için tıklayın. Bu oyun aynı zamanda sınırsız yeşil elmas ve altın hilesi de bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir