Iphone 6S Fotoğrafları Basına Sızdı!

Apple, teknoloji dünyasına kattığı enerji ve değişim rüzgarlarına bir yenisini daha ekliyor. Iphone 6 ve Iphone 6 plus modellerinden sonra, hem...

Iphone 6S Fotoğrafları Basına Sızdı!
Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.033 views

Apple, teknoloji dünyasına kattığı enerji ve değişim rüzgarlarına bir yenisini daha ekliyor. Iphone 6 ve Iphone 6 plus modellerinden sonra, hem Iphone 7, hem de Iphone 6S modellerini geliştirdiği bilinen şirket, 6S modeline ait olduğu belirtilen fotoğrafların basında yer alması ile yine piyasayı oldukça sarstı.

Güvenilir kaynaklardan bir tanesi olan 9to5Mac, IPhone 6s’e ait olduğu iddia edilen bazı fotoğrafları haberleştirdi. Bu fotoğraflar üzerinden yeni model de tartışılmaya başlandı.

Söz konusu fotoğraflarda, hemen hemen herkesin ilk dikkat ettiği konu, çift kamera olarak cihazın tarz değiştirmesi oluyor. Aynı paralelde çift lens özelliğini de kendinde barındıracak olan cihaz, bu şekilde odak ayarı yapılarak daha profesyonel görüntülerin elde edilmesine de olanak tanıyacak.

Iphone 6S ile ilgili yapılan yorumlar, görüntü kalitesi ve çekim özelliklerinin giderek artmasını da içeriyor. Kameraların 12 megapiksel çözünürlüğe sahip olduğu konuşulurken, farklı çekim tekniklerinin cihazda bulunacağı da söz konusu oluyor.

Apple’ın çıkardığı Watch Edition cihazında, şirket ilk defa bir altın sarısı renk denemişti. Iphone 6S için sızdırılan fotoğraflarda da bu görüntü karşımıza çıkıyor. Anlaşılan Apple, altın rengini kendi potasında gayet başarılı şekilde eritiyor ve kullanıcıya bu şekilde sunuyor.

Iphone 6S cihazının geleneksel olarak ürün tanıtılan Eylül ayında değil de, Ağustos 2015 tarihi itibari ile tanıtılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları