Deep Freeze v7 Türkçe sürüm indir

Evinizde yada iş yerinizde bilgisayarınıza sizden başka oturan kullanıcılar varsa , özellikte evinizde yaramaz bir çocuğunuz varsa...

Deep Freeze v7 Türkçe sürüm indir
Eklenme Tarihi: 22 Eylül 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 8.381 views

Evinizde yada iş yerinizde bilgisayarınıza sizden başka oturan kullanıcılar varsa , özellikte evinizde yaramaz bir çocuğunuz varsa bilgisayarınızda her seferinde virüs bulaştırıyor , dosyaların yerlerini değiştiriyor ve sürekli oyun ve program yüklüyorsa Deep Freeze v7 Türkçe sürümü tam size göre bir windows programı. Deep Freeze v7  sayesinde bilgisayarınızı en son kullandığınız gibi dosyaları yerli yerinde , hiçbir program yüklenmemiş ve zarar görmemiş bir şekilde bulabilirsiniz.Deep Freeze v7 bilgisayarınıza dosya indirilse yada oyun yüklense dahi bilgisayarınızı kapatıp açtığında tertemiz bir şekilde hiçbir işlem yapılmamış halde kullanmanızı sağlar. Özellikle internet kafelerin vazgeçilmez bir programı olan deep freeze v7 sayesinde bilgisayarınıza her ay format attırmaya da gerek kalmayacak.

 

Peki Deep freeze v7  programını bilgisayarıma kurdum , ben bir program kuracam ama silinmesin istiyorum nasıl olacak o iş ?

Deep freeze program menüsünde Status bölümünden Boot frozen’a tıklayarak deep freeze’i aktif edebilirsiniz.
Deep freeze program menüsünde Status bölümünden Boot Thawed’a tıklayarak deep freeze’i pasif edebilirsiniz.

deep freeze program menüsüne ulaşmak içinse [Alt+Ctrl+Shirt+F5+F6] tuşlarına aynı anda basarak ulaşabilirsiniz.

 

Deep Freeze v7 Türkçe sürüm indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

rar şifresi : www.fullturkceindir.com

turbobit indirme linki : http://turbobit.net/4nfphqnj37bi.html

 

 

  1. Kardes merhaba oncelikle paylasim icin tesekkur ederim. Ama buyuk bir sorunum var programi kurdum ama kurulumda herhangi bir sifre istemedi benden sadece licence key girdim ve program kuruldu.Simdi acmaya calisiyorum ustunde sifre var napabilirim .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları