Winrar indir

Winrar, bir dosya sıkıştırma programıdır. Winrar sayesinde boyutları yüksek olan çeşitli dosyaları winrar programı sayesinde boyutlarını...

Winrar indir
Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.826

Winrar, bir dosya sıkıştırma programıdır. Winrar sayesinde boyutları yüksek olan çeşitli dosyaları winrar programı sayesinde boyutlarını düşürüp sıkıştırabilirsiniz. Winrar ayrıca sıkıştırdığınız dosyaları da şifrelemenize olanak sağlar, bu sayede dosyalarınız sizden başkasının kullanmaması için ek önlem almanıza da fayda sağlar. Winrar programı öncelik olarak rar ve zip uzantılı dosyalarda oldukça başarılıdır bu uzantıların yanı sıra 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z gibi  arşivleride  okur ve klasöre çıkartabilir.

Winrar indir

Popüler dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açma programı ola winrar Türkiye’de oldukça tercih edilmesinin sebeplerinin en başında programın Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulması ve Türkçe olarak kullanım imkanı vermesi kullanım sebeplerinin en başında gelmektedir. Bunun yanı sıra oldukça küçük bir indirme boyutuna da sahip olması kullanıcı sıkmaz ve güven hissettirir.

Daha ne duruyorsunuz hemen Winrar indirme işlemini başlamak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.