Dosya ve klasör gizleme programı indir

Kimse kendi özeline karışılmasını yada karıştırılmasını sevmez. Teknoloji çağında çoğu özel bilgilerimizi hatta günlüklerimizi bile...

Dosya ve klasör gizleme programı indir
Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 2.711 views

Kimse kendi özeline karışılmasını yada karıştırılmasını sevmez. Teknoloji çağında çoğu özel bilgilerimizi hatta günlüklerimizi bile bilgisayarlarımızda saklıyoruz. Başka bir kişinin günlüğünüzü okuduğunu hayal etmeniz bile felaket bir durum olsa gerek.  Kişisel dosyalarınızı başkalarının görmemesi için bilgisayarınıza şifre koyabilirsiniz elbet ama muhakkak bir şekilde o bilgisayara ihtiyaç duyuluyor ve başkaları bilgisayarınıza oturup işlem yapabiliyor.

 

Kişisel dosyalarınızın karıştırılmaması ve bulunmaması için size çok farklı bir yöntem olan dosya ve klasör gizleme yönteminden bahsedeceğiz. Dosya ve klasörlerinizi gizlerseniz hiç kimse dosyalarınızın varlığından haberdar olmaz bu sayede kişisel bilgileriniz güvenli bir şekilde korunur ve bir hayalete dönüşür sadece sizin gördüğünüz bir hayalete 🙂 Dosya ve klasörlerimizi gizlemek için çeşitli programlar mevcut. Bizim size önereceğimiz program ise WinMend Folder Hidden programı. WinMend Folder Hidden Türkçe dil desteği sayesinde çok rahat kullanabileceğiniz bir yapıya sahip. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra. Programı açın dosya gizlemek için dosya gizle menüsü klasör gizleme için ise klasör gizle menüsüne girip hedef dosya veya klasörü seçip gizleyebilirsiniz. Ayrıca program sayesinde klasör ve dosyalara da şifre oluşturabilirsiniz.

 

Dosya ve klasör gizleme programı WinMend Folder Hidden indirmek için tıklayın.

WinMend Folder Hidden programının ekran görüntüleri ;

dosya ve klasör şifreleme programı 2 dosya ve klasör şifreleme programı 3 dosya ve klasör şifreleme programı

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları