Android Video İndirme Programı

Android telefon ve tablet kullananların şüphesiz en büyük sıkıntısı bilgisayarda sorunsuz bir şekilde yaptıkları video indirme işlemlerini...

Android Video İndirme Programı
Eklenme Tarihi: 6 Kasım 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 2.133 views

Android telefon ve tablet kullananların şüphesiz en büyük sıkıntısı bilgisayarda sorunsuz bir şekilde yaptıkları video indirme işlemlerini android cihazlarında da yapmak istiyorlar. Bu makalemizde sizlere Android video indirme programı tubemate’den bahsedeceğiz. Tubemate programı android işletim sistemli telefonlarınızda youtube, facebook, dailymotion gibi popüler video paylaşım sitelerinden video indirmenizi sağlayan bir programdır.

tubemate android video indirme programı

Tubemate diğer android video indirme programlarından en büyük farkı playlistteki videoları da indirmenizi sağlar. Bunların yanısıra tubemate programı aynı zamanda bir medya oynatıcısıdır indirdiğiniz videoları tubemate aracılığıyla izleyebilirsiniz. Tubemate’den video indirmek için herhangi bir video sitesine giriş yapıyorsunuz daha sonra video sayfasında videonun hemen sağ üst kısmında yeşil bir buton çıkıyor bu butona tıkladığınızda tubemate aracılığıyla android cihazınıza video indirebiliyorsunuz. Tubemate android video indirme programının apk dosyasını indirmek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları