Team Speak

Bilgisayar oyunları ve özellikle de internet üzerinden oynanan online oyunlar, takım halinde oynanan oyunlardan oluşmaktadır. Bu oyunları oynayan...

Team Speak
Eklenme Tarihi: 8 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 859

Bilgisayar oyunları ve özellikle de internet üzerinden oynanan online oyunlar, takım halinde oynanan oyunlardan oluşmaktadır. Bu oyunları oynayan oyuncular ise, takım içi haberleşmenin sağlanabilmesi adına oldukça fazla bir emek sarf etmekte, farklı haberleşme programları ve haberleşme uygulamaları kullanmaya gayret etmektedirler. Ancak bu tür programlar her seferinde sonuç vermemektedir. Çünkü bu programların içinde bile en kaliteli takım içi haberleşme programları seçilmeli ve değerlendirilmelidir. Bu noktada Team Speak haberleşme programı oldukça etkili olmaktadır.

teamspeak

Team Speak online konuşma ve haberleşme programı ile beraber internet üzerinden oynanan çoğu oyun içindeki kişiler, klanlar ve topluluklar birlikte haberleşebilmektelerdir. Bu program ücretsiz bir biçimde elde edilmekte, kesintisiz şekilde kullanılmakta ve doğrudan amaca yönelik olarak hizmet etmektedir. Grupların ve toplulukların kendi aralarında ve diğer grup ya da topluluklarla iletişim kurmasının sağlayana Team Speak, her açıdan teknoloji dünyası adına faydalı bir iletişim ve haberleşme programı olmaktadır. Bu ve benzer nedenlerden dolayı da bu program insanlar tarafından doğrudan tercih edilmektedir.

Diğer taraftan Team Speak, günümüzün en önemli aksiyonlarından biri olan haberleşme konusunda büyük fonksiyonlar ile karşımızda yer almaktadır. Programın ara yüzü oldukça basit, kişilerin kullanımına gayet uygun ve öğrenme açısından hiçbir zorluk çıkartmayan bir yapıya sahiptir. Siz de programı indirip deneyebilir ve bu keyfe ortak olabilirsiniz.

32 bit sürümünü indirmek için tıklayınız
64 bit sürümünü indirmek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.