Cheat Engine

Bilgisayar oyunları yaygınlaştıkça, bölüm geçmek ve hedeflere ulaşmak için pek çok yönteme başvurulmaya başlandı. Bu yöntemlerden...

Cheat Engine
Eklenme Tarihi: 8 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.058 views

Bilgisayar oyunları yaygınlaştıkça, bölüm geçmek ve hedeflere ulaşmak için pek çok yönteme başvurulmaya başlandı. Bu yöntemlerden bazıları normal karşılanırken, bazıları ise içerdikleri çeşitli hile seçenekleri ile farklı bir akım başlattı. İnsanlar oynadıkları oyunlarda yaşadıkları bir takım sıkıntıları bu tip şifre ve hileler ile aşmaya başladılar. Program geliştiricileri ve oyun uzmanları ise böyle bir ihtiyacı görerek hile programları ve uygulamaları yazmaya başladılar.

cheat-engine-1332780756

Cheat Engine da bu tip oyun hile programlarından birisidir. Veri tabanı içinde içerdiği çeşitli bilgisayar oyunlarına sağladığı oyun hileleri ile dikkatleri üzerine çeken oyun hile programı, pek çok oyun türü adına farklı çözümler üretmektedir. Özellikle online oyun severler, spor oyunları oynayanlar, strateji oyunlarından kendini göstermek isteyenler, diğer türlerdeki oyunlarda profil ve karakterlerini geliştirmek isteyenler için harika bir program olan Cheat Engine, kolay bir kullanım alanına da sahiptir. Pratik şekilde ulaşılabilmesi, ara yüz olarak rahat bir seçenekler bütününe sahip olması, programın sekteye uğramaması ve her açıdan amacına uygun olması ile bu oyun hile programı çok sayıda oyun türü ve oyuncu için ideal bir hile programı ve hile yazılımıdır.

Cheat Engine hile programı, yaygın şekilde kullanılan oyun hile programlarından biridir. Bu şekilde hem her yaştan kullanıcıya hitap etmesi, hem de istenilen amaçlara hizmet etmesi ile en iyi oyun hile programı Cheat Engine olmaktadır.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları