Lacie Media

Teknoloji geliştikçe bir takım ihtiyaçlarımız da artıyor. Sahip olduğumuz görseller, çeşitli dosyalar, içerikler ve çok daha fazlası,...

Lacie Media
Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 620 views

Teknoloji geliştikçe bir takım ihtiyaçlarımız da artıyor. Sahip olduğumuz görseller, çeşitli dosyalar, içerikler ve çok daha fazlası, kullandığımız cihazlar arasında paylaşılmak istenebiliyor. Örneğin bilgisayarımızda bulunan dosyalarımızı telefonumuza almak isteyebileceğimiz gibi, telefondan tablete ya da tabletten bilgisayara gibi çeşitli cihazlardan diğer cihazlara dosya aktarımı yapmak isteyebiliyoruz. Doğrudan ve kablosuz şekilde bu tarz aktarımlar oldukça zor olmakta iken, kullanıcılar bu durumu çeşitli programlar aracılığı ile çözüyorlar. Bunlardan en bilineni ise Lacie media programı oluyor.

LaCie-Media-app

Lacie Media programı aracılığı ile cihazınızda depoladığınız her türlü müzik, resim, video ve diğer belgeleri, Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayar ya da tabletler üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Bu hizmet, teknoloji dünyasındaki çok büyük bir boşluğu doldurmaya da yetiyor.

Diğer taraftan kullanımı oldukça kolay olan bu programın kurulumu da gayet basittir. Seagate’in bir ürünü olan Lacie Fuelide kullanarak söz konusu programı tam bir verim ile aktif edebiliyorsunuz. Uygulamanın çalışması için bu ana uygulamanın cihazınızda tanımlı olması gerekmektedir. Bu sayede her türlü belgenizi ve içeriğiniz diğer cihazlarınız üzerinden görüntülemeniz oldukça kolaylaşacaktır. Ayrıca, sadece bu görüntüleri indirerek değil, aynı zamanda diğer cihazlarınız üzerinden bu içerikleri görüntülemeniz de oldukça mümkün olmaktadır. Bu nedenle de söz konusu program gayet yararlı bulunmaktadır.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları