WhatsApp Web nasıl kullanılır?

Herkeste WhatsApp Web sevdası yani bilgisayardan whatsapp girme sevdası almış başını gidiyor mu? diyorsunuz doğru söylüyorsunuz ama...

WhatsApp Web nasıl kullanılır?
Eklenme Tarihi: 2 Şubat 2015 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.651 views

Herkeste WhatsApp Web sevdası yani bilgisayardan whatsapp girme sevdası almış başını gidiyor mu? diyorsunuz doğru söylüyorsunuz ama whatsapp’ın bu zamana kadar yapmış olduğu en büyük ve en çok konuşulan girişimlerden birisi olduğu kesin. Sizde bu WhatsApp Web sevdasına katılmaya ne dersiniz?

Öncelikle bu WhatsApp Web Nedir? açıklayalım WhatsApp Web kullanıcıların mesajlaşma işlemlerini sadece telefondan değil aynı zamanda bilgisayar üzerinden de mesajlaşmasını sağlayan bir servistir. Bu sayede bilgisayar başındayken sürekli telefona bakmanıza gerek kalmaz, bilgisayardan bütün whatsapp mesajlaşma işlemlerini halledebilirsiniz.

WhatsApp Web Nasıl Kullanılır? , Whatsapp Web Qr Kodu Nasıl Okutulur ?

WhatsApp Web uygulamasını kullanmak için öncelikle web.whatsapp.com adresine giriş yapıp daha sonra android telefonunuzdan whatsapp uygulamasına giriş yaparak menüden whatsapp web seçeneğine tıklayın. Açılan Whatsapp Web Qr kodu okutma ekranında kameranız otomatik olarak açılacaktır. Bu aşamadan sonra web.whatsapp.com açtığınız ekrandaki QR kodunu telefonunuzu kamerası aracılığıyla okutun.
Whatsapp Web QR kodu nasıl okutulur?
Yukarıdaki resimde örnek Whatsapp Web Qr kodu tarama işlemi gösterilmiştir. Resmin üzerine tıklayıp resimi büyütebilirsiniz. Qr kodu okutma işleminden sonra telefonunuz ve bilgisayarınız eşleşmiş olacaktır. Bu sayede bilgisayarınız üzerinden whatsapp web’ı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları