Google Earth Pro indir

Google'un ücretli olarak abonelik sistemli bir şekilde kullanıma sunmuş olduğu Google Earth Pro artık tamamıyla ücretsiz. 399$ abonelik ücreti...

Google Earth Pro indir
Eklenme Tarihi: 2 Şubat 2015 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.779

Google’un ücretli olarak abonelik sistemli bir şekilde kullanıma sunmuş olduğu Google Earth Pro artık tamamıyla ücretsiz. 399$ abonelik ücreti bulunan Google Earth Pro artık hiç bir ücret ödemeden sahip olabileceksiniz.

Google Earth’ın standart sürümünden oldukça gelişmiş özelliklere sahip ola Google Earth Pro  4800×3200 çözünürlüğünde görüntü almanızı sağlıyor ve bilindiği üzere 3d formatında Dünyanın her yerini rahatlıkla gezebiliyorsunuz. Üstelik Pro versiyonu sayesinde istediğiniz yerlerin videosunu da çekebiliyorsunuz.

Windows xp, 7 vista ve Mac – Mac OS X 10.6.0 veya üstü sürümlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan Google Earth Pro’yu ücretsiz olarak indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle