Artoonix

Hemen her çeşit bilgisayar programının yer aldığı internet aleminde, çok eğlenceli ve bir o kadar da ilgi çekici olan bambaşka bir yazılım da...

Artoonix
Eklenme Tarihi: 9 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 2.191

Hemen her çeşit bilgisayar programının yer aldığı internet aleminde, çok eğlenceli ve bir o kadar da ilgi çekici olan bambaşka bir yazılım da bulunmaktadır. Artoonix olarak bilinen çizgi film yapma programı, aynı zamanda animasyon yapma programı olarak da bilinmektedir. Bu nedenle de yaratıcılığına ve yeteneklerine güvenen çok sayıda kullanıcı bu programı edinmek isteyecek ve kullanacaktır da.

hqdefault

Çizgi film oluşturmak için aklında senaryosu olan, aynı zamanda karakter çizimlerini oluşturmuş ve ses dosyaları da hazırda bekleyen çizgi film meraklıları, söz konusu olan Artoonix çizgi film yapma programı ile hedeflerine rahatça ulaşacaklardır. Çünkü bu program, animasyon yapma programları içindeki en kolay ve en rahat kullanıma sahip olan animasyon yapma programı olarak bilinmektedir. İstenilen ses dosyalarının sisteme aktarılması, kullanılacak olan çizimlerin programa yüklenmesi ile çalışmaya başlanılan bir proje üzerinde, çok kısa sürede oldukça sağlıklı sonuçlar alabilmek mümkündür.

Artoonix çizgi film yapma programı sayesinde artık çizgi film ya da animasyon oluşturmak isteyen herkes rahatça ve ücretsiz bir biçimde hayallerine ulaşabilecektir. Programın genel anlamda aldığı olumlu geri dönüşler, söz konusu çizgi film yapma programını daha değerli kılan detaylar arasındadır. Günümüzde animasyon yapabilmek için çok sayıda program bulunmakta iken, bu programın bu denli tercih edilmesi, Artoonix animasyon yapma programının tercih edilebilirliğini ve başarısını yansıtmaktadır.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com