Free Mouse Clicker – Otomatik Fare Tıklama Programı

Online internet oyunlarındaki en büyük sorunlardan bir tanesi, ekranın sürekli açık kalması gerekliliği ve oyunun oynanıyor olması...

Free Mouse Clicker – Otomatik Fare Tıklama Programı
Eklenme Tarihi: 3 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 2.140

Online internet oyunlarındaki en büyük sorunlardan bir tanesi, ekranın sürekli açık kalması gerekliliği ve oyunun oynanıyor olması zorunluluğudur. Oyun içinde hamle yaptıkça ya da süre harcadıkça profiller ve karakterler gelişim göstermekte, hem oyunun yayıncısı hem de oyuncular bu sayede kendi paylarına kazanç sağlamaktadır. Ancak bir oyunun sürekli açık kalması demek, farenin ya da tuşların zaman zaman etkin olarak kullanılması ya da kullanıcının sürekli olarak bilgisayar başında oturması anlamına gelmektedir. Bu durum da pek çok soruna yol açmaktadır.

Foreman_13464464_3491_free-mouse-clicker-screenshot

İnsanlar ve özellikle de online oyun tutkunları, saatlerini ekran karşısında öldürmek istemezler. Bu nedenle de gecenin bir vakti uyanarak oyunda bir iki aksiyon yapıp yeniden uyuyan oyuncular dahi görülebilmektedir. Ancak Free Mouse Clicker isimli otomatik fare tıklama programı sayesinde bu durum sorun olmaktan çıkarılmıştır. Söz konusu program ayarlanarak serbest bırakıldığında, oyun içinde kendi kendine bir boşluğa ya da bir noktaya tıklamalar yapan program sayesinde hem oyuncuların profilleri ve karakterleri gelişmekte, hem oyun sürekli faal olarak kalmakta, hem de oyuncular zaman kaybından kurtulmaktadırlar.

Zaman ayarı ile ne kadar zamanda bir tıklayacağı ayarlanabilen programda, tek tıklama, çift tıklama, sol tıklama ya da sağ tıklama gibi özellikler de bulunmaktadır. Bu program her açıdan oyunculara çok faydalıdır.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.