Scania Truck Driving Simulator

Sevilen TIR simülasyon oyunlarından biri olan Scania Truck Driver Simulator oyunu, son derece eğlenceli bir simülasyon programını evlerinize getiriyor. Toplum halinde araç kullanmaya ve simülatör tarzı programlara yatkın olduğumuz için, iki özelliğin tek yerde buluşması da bizlerin hayli dikkatini çekiyor. Söz konusu oyunda hem büyük bir TIR’ı yönlendirebiliyoruz, hem de gerçek hayat ile kıyas yapabilen yönleri değerlendirebiliyoruz. Görsel anlamda iyi sayılan, kullanım anlamında oldukça başarılı bulunan bu oyun, küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekiyor. Çünkü Scania Truck Driving Simulator’a sadece bir oyun olarak bakmamak gerekiyor. Basit bir kullanım tarzı ile oldukça pratik şekilde sürülebilen TIR, simülatörün size verdiği görevler eşliğinde yönetiliyor. Simülatörden bağımsız hareket de edebileceğiniz oyunda, geniş bir içerik de sizleri bekliyor. Oyuncular bu simülasyon oyunu içinde sıkılmadan farklı görevleri de deneyebiliyorlar. Benzeri olan diğer simülasyon oyunlar ile kıyaslandığında, oldukça iyi bir grafik tasarıma sahip olan bu oyun, kısa sürede pek çok platform tarafından da başarılı bulundu. İş […]

Scania Truck Driving Simulator

Sevilen TIR simülasyon oyunlarından biri olan Scania Truck Driver Simulator oyunu, son derece eğlenceli bir simülasyon programını evlerinize getiriyor. Toplum halinde araç kullanmaya ve simülatör tarzı programlara yatkın olduğumuz için, iki özelliğin tek yerde buluşması da bizlerin hayli dikkatini çekiyor. Söz konusu oyunda hem büyük bir TIR’ı yönlendirebiliyoruz, hem de gerçek hayat ile kıyas yapabilen yönleri değerlendirebiliyoruz.

Scania Truck Driving Simulator ekran goruntusu 2

Görsel anlamda iyi sayılan, kullanım anlamında oldukça başarılı bulunan bu oyun, küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekiyor. Çünkü Scania Truck Driving Simulator’a sadece bir oyun olarak bakmamak gerekiyor. Basit bir kullanım tarzı ile oldukça pratik şekilde sürülebilen TIR, simülatörün size verdiği görevler eşliğinde yönetiliyor. Simülatörden bağımsız hareket de edebileceğiniz oyunda, geniş bir içerik de sizleri bekliyor. Oyuncular bu simülasyon oyunu içinde sıkılmadan farklı görevleri de deneyebiliyorlar.

Benzeri olan diğer simülasyon oyunlar ile kıyaslandığında, oldukça iyi bir grafik tasarıma sahip olan bu oyun, kısa sürede pek çok platform tarafından da başarılı bulundu. İş dünyasını da kendisine çeken oyun, bu alanlarda çalışan kişilerce de deneniyor. Oyunun ses bileşenleri ve yarattığı etki de oldukça iyi. Ciddi anlamda eğlenceli ve sıra dışı olan bu oyunu siz de indirip deneyebilir ve kendiniz oyunun genelini test etme imkanını elde edebilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Benzer Yazılar

Pubg Mobil Bilgisayarda Ücretsiz Nasıl Oynanır

2017-2018 yılının en çok oynanan oyunlarından olan Playerunknown’s Battlegrounds bilgisayar sürümünden sonra pubg mobil sürümüyle artık telefon ve tabletlerden oynamak  artık mümkün. Pubg Mobil oyununu telefondan oynayamayan bir çok kullanıcı pubg’nin pc sürümü yerine pubg mobil uygulamasını bilgisayardan oynamak için bluestacks tarzı programlar aracılığıyla oyuna girmektedir. Ancak biz size bu programların dışında daha kullanışlı bir windows programından bahsedeceğiz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda pubg mobil oynamak Tencent Gaming Buddy sayesinde mümkün. Tencent Gaming Buddy sayesinde telefon ve tabletler de yaşamış olduğunuz grafik ve lag sorunları yaşamayacak ve daha keyifli bir oyun oynayacaksınız. Üstelik Tencent Gaming Buddy sayesinde pubg mobil’e gelen bütün güncellemeleri de indirebileceksiniz. Sizde hemen ücretsiz olarak Tencent Gaming Buddy programını indirin ve pubg mobil keyfini bilgisayarınızda yaşayın.

Halo: Spartan Assault

Halo serisi uzun bir süredir farklı varyasyonları ile oyun severlerin gündemini meşgul ediyor. Burada asıl önemli olan nokta ise, Halo serisinin genel olarak birbirine benzemiş olmasının eleştirileri konuşulurken, Halo: Spartan Assault versiyonu ile shooter tarzı bir oyuna evrilmiş olmasıyla çok fazla destekçinin ortaya çıkması oldu. Yani oyun, Halo serisine bambaşka bir heyecan katarak bir çatışma havasını yakaladı ve aksiyon oyunu sevenlere nefis bir shooter tarzı oyun kazandırdı. Oyundaki görsel efektler, silah çeşitleri, ses düzenleri ve diğer parametreler oldukça keyifli. Oyuncular oyuna artık daha sıkı bağlılar. Bundan sonra da Halo: Spartan Assault oyunu ile farklı atmosferin sürdürüleceği düşünülüyor.

LEGO Hero Factory Brain Attack

LEGO oyuncaklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. İlk başlarda daha basit ve daha sabit karakterli oyuncaklar olarak oynadığımız bu malzemeler, zaman içinde farklı ve değişik kahramanlara da dönüştüler. En nihayetinde ise ortaya, bu kahramanların giriştiği maceraları konu alan LEGO Hero Factory Brain Attack gibi harika bir oyun çıktı. Oyunu her yaştan insan rahatlıkla oynayabiliyor. Geçmişinde Legolar ile sürekli oynamış bir nesilseniz eğer, oyunun görselliği sizi daha çok vuruyor. Tüm o müthiş kahramanları aslında çocuğunuz gibi hissediyorsunuz. Bu nedenle de oyun sizi daha çok sarıyor. Şimdi siz de LEGO Hero Factory Brain Attack oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele
Verified by MonsterInsights