Scania Truck Driving Simulator

Sevilen TIR simülasyon oyunlarından biri olan Scania Truck Driver Simulator oyunu, son derece eğlenceli bir simülasyon programını evlerinize...

Scania Truck Driving Simulator
Eklenme Tarihi: 3 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı:

Sevilen TIR simülasyon oyunlarından biri olan Scania Truck Driver Simulator oyunu, son derece eğlenceli bir simülasyon programını evlerinize getiriyor. Toplum halinde araç kullanmaya ve simülatör tarzı programlara yatkın olduğumuz için, iki özelliğin tek yerde buluşması da bizlerin hayli dikkatini çekiyor. Söz konusu oyunda hem büyük bir TIR’ı yönlendirebiliyoruz, hem de gerçek hayat ile kıyas yapabilen yönleri değerlendirebiliyoruz.

Scania Truck Driving Simulator ekran goruntusu 2

Görsel anlamda iyi sayılan, kullanım anlamında oldukça başarılı bulunan bu oyun, küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekiyor. Çünkü Scania Truck Driving Simulator’a sadece bir oyun olarak bakmamak gerekiyor. Basit bir kullanım tarzı ile oldukça pratik şekilde sürülebilen TIR, simülatörün size verdiği görevler eşliğinde yönetiliyor. Simülatörden bağımsız hareket de edebileceğiniz oyunda, geniş bir içerik de sizleri bekliyor. Oyuncular bu simülasyon oyunu içinde sıkılmadan farklı görevleri de deneyebiliyorlar.

Benzeri olan diğer simülasyon oyunlar ile kıyaslandığında, oldukça iyi bir grafik tasarıma sahip olan bu oyun, kısa sürede pek çok platform tarafından da başarılı bulundu. İş dünyasını da kendisine çeken oyun, bu alanlarda çalışan kişilerce de deneniyor. Oyunun ses bileşenleri ve yarattığı etki de oldukça iyi. Ciddi anlamda eğlenceli ve sıra dışı olan bu oyunu siz de indirip deneyebilir ve kendiniz oyunun genelini test etme imkanını elde edebilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir