Torrent Tracker Listesi

Torrent Tracker Nedir?  Torrent Tracker kelime anlamıyla torrent takipçi demektir. Bu uygulamanın asıl amacı sizinle aynı dosyayı indiren kişilerle koordineli bir şekilde indirme işlemi yaparak kaynakları arttırmanıza ve mevcut indirme hızınızı yükseltir. Bu sayede torrent’ten indirdiğiniz dosyalar daha kısa sürede bilgisayarınıza iner ve zamandan tasarruf sağlar. Çalışan  ve Güncel 2016 Torrent Tracker Listesi udp://tracker.openbittorrent.com:80 udp://tracker.leechers-paradise.org:6969 udp://tracker.coppersurfer.tk:6969 udp://glotorrents.pw:6969 udp://tracker.opentrackr.org:1337 udp://p4p.arenabg.ch:1337 udp://p4p.arenabg.com:1337 http://bttracker.crunchbanglinux.org:6969/announce http://tracker.aletorrenty.pl:2710/announce udp://torrent.gresille.org:80/announce Torrent Tracker Nasıl Eklenir? Yukarıda torrent tracker’ın ne işe yaradığından ve güncel torrent tracker 2016 listesini paylaşmıştık şimdi ise torrent tracker’ın nasıl kullanılacağından yani bu listelerin nasıl Utorrent gibi programlara ekleneceğinden bahsedeceğiz. Torrent programınızda indirmeyi başlattığınız dosyanın üzerine gelin ve bir kez tıklayın ardından mouse ile sağ tıklayıp özellikler menüsüne girin. Aşağıdaki resimdeki gibi pencere açılacaktır. Bu pencereye yukarıda vermiş olduğumuz tracker listesini kopyalayın ve tamam tuşuna basınca tracker listesini başarıyla uygulamış olacaksınız.

Torrent Tracker Listesi

Torrent Tracker Nedir? 
Torrent Tracker kelime anlamıyla torrent takipçi demektir. Bu uygulamanın asıl amacı sizinle aynı dosyayı indiren kişilerle koordineli bir şekilde indirme işlemi yaparak kaynakları arttırmanıza ve mevcut indirme hızınızı yükseltir. Bu sayede torrent’ten indirdiğiniz dosyalar daha kısa sürede bilgisayarınıza iner ve zamandan tasarruf sağlar.
Çalışan  ve Güncel 2016 Torrent Tracker Listesi

udp://tracker.openbittorrent.com:80
udp://tracker.leechers-paradise.org:6969
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969
udp://glotorrents.pw:6969
udp://tracker.opentrackr.org:1337
udp://p4p.arenabg.ch:1337
udp://p4p.arenabg.com:1337
http://bttracker.crunchbanglinux.org:6969/announce
http://tracker.aletorrenty.pl:2710/announce
udp://torrent.gresille.org:80/announce

Torrent Tracker Nasıl Eklenir?
Yukarıda torrent tracker’ın ne işe yaradığından ve güncel torrent tracker 2016 listesini paylaşmıştık şimdi ise torrent tracker’ın nasıl kullanılacağından yani bu listelerin nasıl Utorrent gibi programlara ekleneceğinden bahsedeceğiz.

Torrent programınızda indirmeyi başlattığınız dosyanın üzerine gelin ve bir kez tıklayın ardından mouse ile sağ tıklayıp özellikler menüsüne girin. Aşağıdaki resimdeki gibi pencere açılacaktır.

Torrent Tracker Listesi

Bu pencereye yukarıda vermiş olduğumuz tracker listesini kopyalayın ve tamam tuşuna basınca tracker listesini başarıyla uygulamış olacaksınız.

Benzer Yazılar

5G teknolojisi ne zaman yaygınlaşacak?

5G teknolojisi, mobil cihazlar için daha hızlı ve daha kararlı bir internet bağlantısı sağlayan bir teknolojidir. 5G teknolojisi, dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaya başlanmıştır, ancak Türkiye’de henüz tam olarak yaygınlaşmamıştır.   Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, 5G teknolojisi için frekans ihalesinin 2022 yılında tamamlanacağını ve 2023 yılında da ilk 5G sinyalinin vatandaşların hizmetine sunulacağını açıklamıştır. Ancak 5G teknolojisinin tam olarak yaygınlaşması için altyapı, cihaz ve lisans gibi birçok faktörün de hazır olması gerekmektedir. Bu nedenle, 5G teknolojisinin Türkiye’de ne zaman yaygınlaşacağı kesin olarak bilinmemektedir.   Bazı uzmanlar, 5G teknolojisinin Türkiye’de yaygınlaşması için 2025-2030 yılları arasını işaret etmektedir.

WhatsApp Alternatifi Mesajlaşma Uygulaması: Telegram

Telegram Nedir? Güvenilir Mi? WhatsApp uygulamasını bilmeyenimiz yoktur. Telegram da aynı WhatsApp içerikli bir uygulamadır ama kendini çok iyi pazarlayamamış ve öne çıkamamıştır. En son WhatsApp’da bulunan gizlilik ayarlarının değişimi insanları kuşkuya düşürdü ve gözler başka uygulama aramaya başladı. Bunlardan biri de Telegram oldu. Peki, Telegram nedir? Telegram’ın İçeriği Nedir? Telegram, bir insanlar arasında iletişim kurmak için kurulmuş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Gizliliğe önem veren bir uygulamadır. Mesaj yollayan kişinin belirlediği bir süre de mesajlar kendini imha eder ve bu sayede 3. kişiler mesajlara ulaşamaz. Normal silmediğiniz mesajlarda da sadece iletilen kişilerin dosyalarında bulunur. Ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa mesaj bildirimi gider ve bu sayede gizli bir şey yapılamaz. Herhangi bir dosya göndereceğiniz de 1.5 GB’ı geçmeyecek şekilde iletebilirsiniz. Fotoğraf, hareketli GIF’lar, ses kayıtları gibi şeyler bulunmaktadır. Bilinmeyen numaraları engelleyebilir, son görülmenizi kapatabilir, profilinizi istediğiniz insanlara gizleyebilirsiniz, konum paylaşımı yapabilir, çevrenizdeki insanların konumlarını izleyebilirsiniz, yanlış yazılan mesajı her iki taraftan da […]

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro İncelemesi

İOS 4 yıl önce

Apple teknoloji devi iPhone 12 serisini kullanıcılarına büyük sürpriz yaparak ani bir haberle iPhone 12 serisini duyurdu. Apple teknoloji devi iPhone 12 serisinde iddialı ve en hızlı çip’e sahip olduklarını (A14 bionic chip), ayrıca  muhteşem performans sergileyeceğine dair çok iddialılar. iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Fiyatları Ne Kadar ? iPhone 12: 128 GB 799 dolar / 256 GB 899 dolar, iPhone 12 Pro: 128 GB 999 dolar / 256 GB 1.099 dolar / 512 GB 1.299 dolar,   Gelin hep birlikte iPhone 12 ve iPhone 12 Pro serisini yakından inceleyelim. iPhone 12  6.1 inç Super Retina XDR ekrana sahip. Ekranın daha dayanıklı ve düşmelere karşı daha sağlam materyal’dan oluşturulmuştur. iPhone 12 serisinde 5 renk seçeneği bulunmakta. (Siyah, Beyaz, (PRODUCT)RED , Yeşil, Mavi) Çift sim destekli olup (nano SIM ve eSIM) 5G desteklemektedir. iPhone 12 serisi hafıza olarak, 64 GB, 128 GB, 256 GB kapasite seçenekleri mevcut. Ağırlığı 162 gr. […]

1 Yorum

  • osman 22 Şubat 2016

    Hızım %20 oranında arttı , çok sağol aga.

Yorum Yaz

Rastgele