Android kampanya takip uygulaması Tekir

Android Tekir uygulamasıyla artık kampanyaları kaçırdım diye üzülme derdine son. Tekir uygulaması sayesinde yüzlerce firmanın kampanyaları...

Android kampanya takip uygulaması Tekir
Eklenme Tarihi: 22 Ocak 2015 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 739

Android Tekir uygulamasıyla artık kampanyaları kaçırdım diye üzülme derdine son. Tekir uygulaması sayesinde yüzlerce firmanın kampanyaları anlık olarak takip edebileceksiniz.

Tekir uygulamasının içerisinde Birebir, Hediye, İndirim, Kupon, Kart Puanı, Özel Fiyat, Taksit, Uçuş mili gibi bir çok kampanya tipi buluyor üstelik bütün markaları görüpte sevdiğinizi firmayı kaçırma derdi de yok. Beğendiğiniz ve sürekli olarak alışveriş yaptığınız firmaları uygulama içerisinden seçim yaparak sadece seçim yaptığınız firmalardan kampanya ve indirim bilgilerini edinebilirsiniz. Bunların yanı sıra Android kampanya takip uygulaması Tekir’in içerisinde  Anne / Bebek, Bankacılık / Sigorta, Beyaz Eşya / Mutfak, Eğlence / Hobi / Hediye, Elektronik, E-Ticaret, Ev Dekorasyonu, Gayrimenkul, Havayolları / Ulaşım, Hizmet, Kozmetik / Kişisel Bakım, Kültür / Sanat, Market / Temizlik , Moda / Tekstil, Otomotiv, Restoran, Sağlık / Spor-Outdoor, Takı / Aksesuarlar, Takı / Aksesuarlar, Turizm / Tatil gibi bir çok kategori bulunuyor.

Ücretsiz olarak android cihaz sahiplerine sunulan bu programı indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.