Readon Tv Movie Radio Player 7.6.0.0 İndir

Readon tv movie radio player internet üzerinden yerli ve yabancı tv izleme ve radyo dinlemenize olanak sağlayan bir programdır. Readon tv movie radio...

Readon Tv Movie Radio Player 7.6.0.0 İndir
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 21.217

Readon tv movie radio player internet üzerinden yerli ve yabancı tv izleme ve radyo dinlemenize olanak sağlayan bir programdır. Readon tv movie radio player sayesinde Dünyadaki ve Türkiye’deki bütün kanalları internetin olduğu herhangi ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Readon Tv Movie Radio Player 7.6.0.0 full İndir

Özellikle son zamanlar Türksat4a uydusunun frekansları değişmesiyle çanak kurulum işlemleri baştan yapıldı ve takip ettiğimiz yerli ve yabancı kanalların çoğu silindi yada çekmiyor. Readon tv movide radio player indirip bilgisayarınıza kurduğunuzda tüm bu sorunlardan kurtulacaksanız evdeki televizyonunuzdan daha fazla kanal listesi programın içerisinde mevcut.Üstelik donma ve kasma sorunu da yapmaz. Tabiki bu birazda sizin internet hızınıza bağlı çok düşük bir hızla internet’e bağlanıyorsanız eğer bu tür programlarda donma ve kasma kaçınılmaz olur.Ayrıca  Readon Tv Movie Radio Player  İndir programın 7.6.0.0 sürümüne gelen yeni özellikleriyle kullanıcı testinden başarıyla geçmiş gözüküyor.

 

 

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir