Counter Strike 1.6 Bot Paketi indir

Efsane oyun counter strike 1.6 oynayanlar için özel olarak hazırlanmış counter strike 1.6 bot paketi sizlerle. Evlerinde internet bulunmayanlar ,...

Counter Strike 1.6 Bot Paketi indir
Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2015 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 24.371 views

Efsane oyun counter strike 1.6 oynayanlar için özel olarak hazırlanmış counter strike 1.6 bot paketi sizlerle. Evlerinde internet bulunmayanlar , online  counter strike 1.6 oynamayanlar yada ben counter strike 1.6 online oynuyorum ama kendimi bot paketinde daha da geliştirmek istiyorum diyenler için counter strike 1.6 bot paketi bulunmaz fırsattır.

Ücretsiz olarak cs 1.6 oynayanlara sunulan bu bot paketi sayesinde bütün haritalarda rahatlıkla bot yükleyebilirsiniz. İsterseniz bütün botları karşıya atıp tek başınıza mücadele edebilir isterseniz oyunun kurallarını kendinize göre değiştirebilirsiniz. Örneğin bıçakla mücadeleyi sevenler için botların hepsine bıçak verip kıyasıya bir bıçaklaşma macerası yaşayabilirsiniz. Bot paketinin kurulumu da oldukça basittir.  Counter Strike 1.6 Bot Paketi Türkçe olup ayrıca ingilizce, fransızca, almanca, ispanyolca dillerini desteklemektedir. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayıp bot paketini indirin daha sonra .exe dosyasını çalıştırıp kuruluma başlayın bu kurulum sırasında sizden counter strike 1.6’nın kurulu olduğu dizini isteyebilir dizini seçtikten sonra next yada ileri butonuna tıklayarak kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.

Counter Strike 1.6 bot paketi Kurulumu Nasıl Yapılır ?

Acaba cs 1.6 bot paketi kurulumun işlemini gerçekleştirebilecek miyim? akıllarında soru işareti kalanlar için kurulum aşamasını resimlerle anlattık.

1.) Öncelikle aşağıdaki indirme bağlantısından indirdiğiniz cs 1.6 bot paketini açın direk kurulum ekranına geçiş yapacaksınız ileri diyin ardından aşağıdaki menü açılır dil seçimi yapın ve ileri butonuna tıklayın.

Counter Strike 1.6 Bot Paketi

2.) Sözleşme ekranı çıkar okudum kabul ediyorum butonuna tıklanır 🙂 Hedef dizin otomatik olarak aşağıdaki resimdeki gibi gelir counter strike 1.6 farklı bir dizinde kuruluyla gözat butonuna tıklayıp hedef klasörü seçebilirsiniz.

Counter Strike 1.6 Bot Paketi

3.) Mutlu son hedef dizini seçtiğiniz alana counter strike 1.6 bot paketi yükleniyor. 🙂 iyi oyunlar.

Counter Strike 1.6 Bot Paketi

Counter Strike 1.6 Bot Paketini Nasıl Kaldırırım, Silerim ?

Counter strike bot paketini silmek çok kolay bilgisayarınızın program ekle / kaldır bölümüne girin .
Counter Strike 1.6 Bot Paketi Silme
Counter Strike 1.6 Bot Paketi 1.0 adlı programı bulun ve kaldır butonuyla işlemi tamamlayın 🙂
counter-strike-1-6-bot-paketi-silme

indirmek için tıklayınız.

    • indirdiğiniz dosyayı açın next next butonlarıyla standart kurulum yapın geri kalanını oluruna bırakın 🙂 ve cs 1.6 bot paketine kavuşun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları