Lol 5.3 Yama güncelleme hatası kesin çözüm

Efsane oyun league of legends’da 5.3 yaması geldi. Ancak lol 5.3 yamasını güncellerken bir çok kullanıcı bu güncelleme sırasında hata alıyor ve güncellemeyi tamamlayamadıkları için oyuna maalesef giriş yapamıyorlar. Lol’de gelen açıklama göre lol ekibi 5.3 patch update sorunuyla ilgili şunlar demiştir. “Bazı oyuncuların yamayı tam olarak alamadığının farkındayız. Bu sorunla karşılaştıysanız, yama işlemini tamamlamak için lütfen istemciyi yeniden başlatın. Çözüm bulmak için çalışmalarımız sürüyor. Yaşanan sıkıntılardan dolayı özür dileriz. ” sözleriyle kullanıcılara bir açıklama gösteriyor. Fullturkceindir.com ekibi olarak lol 5.3 yama güncelleme sorunuyla ilgili kesin çözümleri sizlere sunuyoruz. Lol 5.3 Yama güncelleme hatası kesin çözüm Öncelikle lol 5.3 yama güncelleme sorunuyla ilgili alınan hataları söyleyelim; %99 kalma sorunu yani update fail hatası, 3.49 mb’da kalma sorunu aşağıda bu ve benzer sorunlar için sizlere çözüm yollarını sunuyoruz. Çözüm 1.) Lol client’i kapatıp tekrar açın ve 5.3 güncellemesini tekrar yapın. Çözüm 2.) Lol Client’in üzerinde bulunan soru işaretine tıklayıp onar seçeneğine […]

Lol 5.3 Yama güncelleme hatası kesin çözüm

Efsane oyun league of legends’da 5.3 yaması geldi. Ancak lol 5.3 yamasını güncellerken bir çok kullanıcı bu güncelleme sırasında hata alıyor ve güncellemeyi tamamlayamadıkları için oyuna maalesef giriş yapamıyorlar.
Lol’de gelen açıklama göre lol ekibi 5.3 patch update sorunuyla ilgili şunlar demiştir. “Bazı oyuncuların yamayı tam olarak alamadığının farkındayız. Bu sorunla karşılaştıysanız, yama işlemini tamamlamak için lütfen istemciyi yeniden başlatın. Çözüm bulmak için çalışmalarımız sürüyor. Yaşanan sıkıntılardan dolayı özür dileriz. ” sözleriyle kullanıcılara bir açıklama gösteriyor. Fullturkceindir.com ekibi olarak lol 5.3 yama güncelleme sorunuyla ilgili kesin çözümleri sizlere sunuyoruz.

Lol 5.3 Yama güncelleme hatası kesin çözüm
Öncelikle lol 5.3 yama güncelleme sorunuyla ilgili alınan hataları söyleyelim; %99 kalma sorunu yani update fail hatası, 3.49 mb’da kalma sorunu aşağıda bu ve benzer sorunlar için sizlere çözüm yollarını sunuyoruz.
Çözüm 1.) Lol client’i kapatıp tekrar açın ve 5.3 güncellemesini tekrar yapın.
Çözüm 2.) Lol Client’in üzerinde bulunan soru işaretine tıklayıp onar seçeneğine tıklayarak client’i onarıp 5.3 yamasını rahatlıklıkla yükleyebilirsiniz.
Çözüm 3.) Bilgisayarınızdaki LOL klasörü içerisinde bulunan RADS>solutions klasörünü tamamıyla silin daha sonra client’i açarak güncellemeyi yapabilirsiniz.
Çözüm 4.) Lol 5.3 yama güncelleme sorunu Herkeste farklılık gösterdiği için sizlere çeşitli yöntemler sunduk eğer yukarıda bulunan 3 çözüm yöntemiyle de güncelleme yapamazsanız VPN hizmeti veren yani sizin internet konumuzu Türkiye dışı gösterebileceğiniz herhangi bir programla örneğin Cyber Ghost tarzı programları bilgisayarınıza yükleyin daha sonra indirme sunucusunu değiştirin LOL’u açıp Dil seçimi Türkçe olarak yapın daha sonra güncellemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Benzer Yazılar

PUBG Mobil Oyun içi Mesajları ve Sesleri Değiştirme

Oyun Haberleri 5 yıl önce

Battle Royal’ın kralı PUBG Mobil zirvedeki yerini korurken aynı zamanda kendini sürekli geliştirmeye devam ediyor. Her yeni güncelleme de menülerin yerlerini karıştıran oyuncular zaman zaman zorluklar yaşayabiliyor. Bu yazımızda Pubg Mobile oyun için komut mesajlarının  bulunduğu alana nereden gireriz. Yeni  komutlar nasıl ekleriz ve hazır oyun içi mesajların seslerini nasıl değiştiririz ondan bahsedeceğiz. PUBG Mobil Oyun içi Mesajları ve Sesleri Değiştirme konusunda Özellikle bizzat kendimin daha önce oyun içi hazır mesajların bulunduğu alanı değiştirmem üzere düşman görüldü mesajının kaybolduğunu fark ettim 🙂 Her ne kadar benim gibi ilk başta Ayarlar menüsünde dört dönseniz de maalesef 🙂 oyun içi mesajlar ve sesler o menüde değil 🙂 Pubg Mobile Oyun içi Hazır Mesajlar, Komutlar ve Sesler Nasıl Değiştirilir ve Hangi Menüde dir?  1.) Öncelikle Pubg Mobile Girelim ve Aşağıdaki resimdeki gibi envarter simgemiz tıklayım. 2.) Daha Sonra açılan ekranda sağ alt tarafa doğru bir dosya kutusu göreceksiniz. Aşağıdaki resimde girmeniz gereken simge işaretlenmiştir. […]

CS 1.6 Ekran Görüntüsü Nereye Kaydedilir?

Counter strike 1.6 ekran görüntüsü nedir? öncelikle bundan bahsedelim. Bir cs 1.6 serverına girdiniz ve diğer oyunculardan şikayet geldi admin bunun üzerine eğer sizin hileli olup olmadığınıza karar veremediyse yada serverdaki playerları ikna etmek için server admini .ss nick komutuyla sizin ekran görüntünüzü alır. Alınan bu ekran görüntüsü çoğu zaman skype’den yada facebook sayfasından paylaşılması istenir. Her şey çok güzel ancak çekilen cs 1.6 ekran görüntüsü nereye kaydedilir ? bilmiyorsunuz. Admin size o kadar taraf etmesine rağmen bulamıyorsanız emin olun bir kaç dakika sonra bunun yüzünden ban yersiniz 🙂 CS 1.6 Ekran Görüntüsü Nereye Kaydedilir? Masa üstünde bulunan cs 1.6 kısayolunun üzerine gelin ve mouse ile sağ tıklayın açılan seçeneklerde  Dosya konumunu aç yazısına tıklayın ve cstrike klasörüne girin burada ekran görüntüleri genelde oynamış olduğunuz map’ın adıyla kaydedildiğini göreceksiniz ve  uzantısı .bmp olarak kaydedilir. Herkese hilesiz ve iyi oyunlar dilerim bu arada Raise the roof serverına bekleriz : ) 213.238.173.10

Cs Silah Sağ Ele Alınmıyor Diyenler

Uzun bir aradan sonra counter strike macerama tekrar başladım, 1 gün sonra ekran kartı yandı vs. derken ekran kartı değiştikten sonra ayarlar alt üst oldu neyse bunun üzerine silah cs’de sol ele geçmiş bir türlü sağ ele geçmiyordu. Bütün sağ ele geçirme taktiklerini denedikten sonra sonun oyunda silah sağ ele geçti nasıl mı oldu ? Options seçeneğine tıkladıktan sonra açılan ekranda video sekmesine tıklıyor ardında Renderer’deki seçeneği software yada D3D ise OpenGL olarak olarak seçip güncelleyin. Yukarıda resimde gördüğünüz şekilde olmalıdır. Diğer ayarları da zevkinize ve bilgisayarınızın özelliklerine göre şekillendirebilirsiniz. Bunları yaptığınız halde hala silah sağ ele geçmiyorsa aşağıdaki alternatifleri deneyin. 1.) Oyuna dahil olduktan sonra “H” tuşuna basın ardında Right hands’ seçeneğinden yapabilirsiniz. 2.) Oyun içerisinde counter strike konsol kodu ile bu işlemi yapabilirsiniz. ilgili konsol komudu “cl_rifgthand” ‘dır 1 yada 0 değerleriyle sağ ve sol ele silaha alabilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele