Lol 5.3 Yama güncelleme hatası kesin çözüm

Efsane oyun league of legends'da 5.3 yaması geldi. Ancak lol 5.3 yamasını güncellerken bir çok kullanıcı bu güncelleme sırasında hata alıyor ve...

Lol 5.3 Yama güncelleme hatası kesin çözüm
Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2015 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 8.763 views

Efsane oyun league of legends’da 5.3 yaması geldi. Ancak lol 5.3 yamasını güncellerken bir çok kullanıcı bu güncelleme sırasında hata alıyor ve güncellemeyi tamamlayamadıkları için oyuna maalesef giriş yapamıyorlar.
Lol’de gelen açıklama göre lol ekibi 5.3 patch update sorunuyla ilgili şunlar demiştir. “Bazı oyuncuların yamayı tam olarak alamadığının farkındayız. Bu sorunla karşılaştıysanız, yama işlemini tamamlamak için lütfen istemciyi yeniden başlatın. Çözüm bulmak için çalışmalarımız sürüyor. Yaşanan sıkıntılardan dolayı özür dileriz. ” sözleriyle kullanıcılara bir açıklama gösteriyor. Fullturkceindir.com ekibi olarak lol 5.3 yama güncelleme sorunuyla ilgili kesin çözümleri sizlere sunuyoruz.

Lol 5.3 Yama güncelleme hatası kesin çözüm
Öncelikle lol 5.3 yama güncelleme sorunuyla ilgili alınan hataları söyleyelim; %99 kalma sorunu yani update fail hatası, 3.49 mb’da kalma sorunu aşağıda bu ve benzer sorunlar için sizlere çözüm yollarını sunuyoruz.
Çözüm 1.) Lol client’i kapatıp tekrar açın ve 5.3 güncellemesini tekrar yapın.
Çözüm 2.) Lol Client’in üzerinde bulunan soru işaretine tıklayıp onar seçeneğine tıklayarak client’i onarıp 5.3 yamasını rahatlıklıkla yükleyebilirsiniz.
Çözüm 3.) Bilgisayarınızdaki LOL klasörü içerisinde bulunan RADS>solutions klasörünü tamamıyla silin daha sonra client’i açarak güncellemeyi yapabilirsiniz.
Çözüm 4.) Lol 5.3 yama güncelleme sorunu Herkeste farklılık gösterdiği için sizlere çeşitli yöntemler sunduk eğer yukarıda bulunan 3 çözüm yöntemiyle de güncelleme yapamazsanız VPN hizmeti veren yani sizin internet konumuzu Türkiye dışı gösterebileceğiniz herhangi bir programla örneğin Cyber Ghost tarzı programları bilgisayarınıza yükleyin daha sonra indirme sunucusunu değiştirin LOL’u açıp Dil seçimi Türkçe olarak yapın daha sonra güncellemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları