Touchcopy

Son yıllarda marka değeri olarak oldukça büyüyen ve teknoloji markaları arasında ilk sırada gelen Apple, ürettiği cihazlar ile de kullanıcı...

Touchcopy
Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı:

Son yıllarda marka değeri olarak oldukça büyüyen ve teknoloji markaları arasında ilk sırada gelen Apple, ürettiği cihazlar ile de kullanıcı kitlesini sadıklaştırdı ve kendine bağımlı hale getirdi. Özellikle İphone, İpad gibi cihazların bu dönemde yaygın şekilde kullanılması, aslında bu durumu net bir şekilde açıklıyor.

1323232931_touchcopy-e1314073187774

Diğer taraftan bu cihazların bilgisayara doğrudan dosya ya da içerik paylaşmalarında yaşanan bazı zorluklar, geliştiricileri bu yönde adımlar atmaya itti ve ortaya bir takım yazılımlar çıkartıldı. Touchcopy bunlardan bir tanesi…

İphone ya da İpad gibi cihazlarınızdaki içerikleri bilgisayara aktarmaya yarayan bu program, aynı zamanda bir yedekleme programı olarak da kullanılabilmektedir. Program söz konusu cihazlar ile uyumlu olduğu için mesajların, rehberin, içeriklerin ve diğer tüm verilerin birer kopyası bu program ile oluşturulabilir.

Programın ana amacının veri aktarımı olması, aslında basit bir yedekleme hizmeti sunulduğunun önüne geçmiyor. Apple cihazınıza virüs bulaşması halinde bile bu cihazlar ile otomatik bağlantı kurarak tüm verilere ulaşabilen Touchcopy programı, tüm itunes içeriğinizi de yedekleyebiliyor.

Bu programı öne çıkartan en büyük özellik ise, kolay kolay çoğu programın Apple cihazlarına erişimi ve uyumluluğu sağlanamazken, söz konusu program aracılığı ile bu tip bir işlemin fazlası ile başarılabiliyor oluşu olmaktadır. Çünkü günümüzde, dışarıdan bir programın itunes yedekleri alması ciddi anlamda önemli bir avantajdır.

Programı indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir