Android için En İyi Navigasyon Programları

Android cep telefonlarının günümüzdeki kullanım oranı artıkça artık navigasyon cihazlarını rafa kaldırılmaya başladı.Ücretsiz olarak...

Android için En İyi Navigasyon Programları
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.925 views

Android cep telefonlarının günümüzdeki kullanım oranı artıkça artık navigasyon cihazlarını rafa kaldırılmaya başladı.Ücretsiz olarak sunulan android navigasyon programları istediğimiz hedefe alternatif yollarla gitme imkanlarını kullanıcılarına sunuyor. Android navigasyon uygulamaların hızlıca yayılmasıyla üreti firmalarda kendileri geliştirmeye devam ediyor özellikle yeni bir şehire seyahat ettiğiniz zaman yakınınızdaki tarihi yerler, lokantalar, kafeler, eğlence merkezleri, petroller, dinlenme tesisleri ve bir çok önemli yerleri program içerisinde sunuyor. Uydu görünümü, harita görünümü gibi çeşitli yol tarifleri bulunan en iyi navigasyon programlarında trafik ışıklarının olduğu yerleri de gösterip kullanıcı uyarmakta ve kapalı yada çalışma olan yolları da göstermektedir. Android telefonunuzda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en popüler ve en iyi navigasyon apk uygulamaları aşağıda listelenmiştir.

 

Yandex Navigasyon Uygulaması ;

yandex navigasyon uygulaması

navigasyon uygulamasının içerisinde 2 farklı harita görünüme sahip olup , ses desteği de mevcuttur. Nedir bu navigasyon ses desteği ? dönüşlere gelmeden önce 200 metre sonra sola dön – sağ dön gibi ses ile uyarmaktadır.Ayrıca program içerisinde 2 farklı seslendirme mevcuttur kız ve erkek sesi olmak üzere. Güncelleme konusunda yandex’in özel bir ekibi bulunmaktadır ve sürekli olarak yol haritaları güncelleştirmekte. Güncelleştirme konusunda müşteri odaklı çalışan yandex, kullanıcıları telefon ile arayarak yandex navigasyon geliştirme programı kapsamında sizden zaman zaman adres teyit edip programın gelişmesinde büyük bir çaba harcamaktadır.

Android cep telefonunuza yandex navigasyon uygulaması indirmek için ; https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.yandexnavi&hl=tr

 

Google Maps Navigasyon Uygulaması ;

android-google-maps

Restoranlar ve barlarında yer aldığı bu navigasyon uygulaması Google Haritalar servisinin androide uyarlanmış halidir. Navigasyon uygulamasının içerisinde ev , işyeri gibi kayıt altına tutma özelliklerine sahiptir bunun yanı sıra şehir içinde nokta atışı yapabilirsiniz.

Android cep telefonunuza Google Maps navigasyon uygulaması indirmek için ;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.maps&hl=tr

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları