Mouse ve Klavye Hareketlerini Kaydetme Programı İmece İndir

İmece programı  mouse ve klavye hareketlerini kolayca kaydetmeye ve bu hareketleri tekrarlamaya yarayan bir windows programıdır. İmece programı...

Mouse ve Klavye Hareketlerini Kaydetme Programı İmece İndir
Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 22.563 views

İmece programı  mouse ve klavye hareketlerini kolayca kaydetmeye ve bu hareketleri tekrarlamaya yarayan bir windows programıdır. İmece programı sayesinde bilgisayarda sürekli tekrarlanan işlemlerinizi programa kayıt edip program arayüzünden hızını ayarladıktan sonra sizin yapacağınız bütün işlemleri program tek başına hızlı ve sorunsuz bir şekilde halleder.
imece full indir
İmece programı Türkçe olduğu için çok çabuk öğrenebileceğiniz bir programdır.Oldukça küçük program boyutuyla hiç bir kurulum yapmanız gerekmez ve tıkla çalıştır özelliğine sahip bir fare ve klavye hareketlerini kaydetme programıdır.Şuanda Windows xp ve windows 7 sürümlerinin hepsinde çalışmakta olup windows 8 kullanıcılar için ise uyumluluk modunu xp’ye getirerek programı kullanabilirler.
İmece Türkçe Full indirme işlemini başlatmak için tıklayın.

  1. kardeş ne yaptıysam win 8 çalışmadı program açılıyor kaydediyor çalıştır dediğin zaman reset atıyor bilgisayara

    • Ayhan bey, yazımızda da belirtik windows 8 kullanıcıları uyumluluk modlarını değiştirmesi gerekmekte çalışması için uyumluluk modunu xp yaptığınız halde çalışmıyorsa win 98 / me seçeneğini de denemekte fayda var.

  2. windows 7 ve windows 8 için başlat/ arama kısmına UAC yazın/ Kullanıcı Hesapları Denetimini önerilmez diyin en alta çekin kaydedin/ Pcyi başlatın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları