ABBYY PDF Transformer

Belgeler arası dönüşüm, hıza ve çevikliğe ihtiyaç duyulan işlerde en önemli işlemlerden bir tanesidir. Özellikle PDF dosyalarının Word,...

ABBYY PDF Transformer
Eklenme Tarihi: 6 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.204

Belgeler arası dönüşüm, hıza ve çevikliğe ihtiyaç duyulan işlerde en önemli işlemlerden bir tanesidir. Özellikle PDF dosyalarının Word, Excel, HTML ya da Txt tipi dosya ve uzantılara çevrilmesi, ciddi anlamda pek çok çalışana ve bireye zaman kazandırmaktadır. Bu tarz çevirici ve dönüştürücü programların özel sektörde kendini göstermesi ise ayrı bir kritik noktayı temsil etmektedir. Dönüştürücü programların içinde ise en kaliteli ve en işe yarar olanların bulunup seçilmesi ve bu şekilde bir kullanım ortamının yaratılması aranan nitelikler arasında yer almaktadır. Bu kapsamda, PDF’ten diğer dosya uzantılarına belge çeviren ve dönüştüren programlara baktığımızda, ABBYY PDF Transformer programını kullanıcılara önerebilmekteyiz.

Abbyy-PDF-Transformer

Söz konusu dönüştürücü programın temel amacı, size PDF şeklinde gelen bir belgeyi, Word ya da Excel’e dönüştürmektir. Bu dönüştürme işlemi, şirketlerin sipariş aldıktan sonra sipariş detaylarını Excel gibi tablolara dökme işlemleri sırasında oldukça elzem olmaktadır. Saniyelerle yarışan pazarlama ve üretim departmanlarında bu işlemlere büyük önem verilmektedir. Formatı bozmadan, verileri kaybetmeden, hiçbir bileşeni sıkıntıya sokmadan tam ve başarılı bir dönüştürme işlemi için ABBYY PDF Transformer programı kullanılabilmektedir.

Diğer yandan basit bir ara yüze ve oldukça pratik bir kullanım alanına sahip olan bu program ile 7’den 70’e herkes rahatlıkla belge dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Programı siz de indirip deneyebilirsiniz, keza program ücretsizdir.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.